Ako vybrať auto na diaľkové ovládanie?

Ak hľadáte pre svoje dieťa zábavnú a cenovo dostupnú hračku, autíčko na diaľkové ovládanie je určite jednou z najlepších možností! Vďaka jednoduchému ovládaniu a špeciálnym trikom si autíčka získali obľubu u mnohých detí a stali sa jednou z najobľúbenejších hračiek vôbec. Značka Lexibook ponúka vynikajúci rad autíčok, ktoré sú skvelým darčekom pre malých nadšencov.

Naša ponuka áut uspokojí fanúšikov kaskadérskych trikov, zvláštnych efektov, cez milovníkov stavebných áut až po tých, ktorí si chcú vyskúšať pohybové ovládanie pomocou zápästia, alebo tých, ktorí s autíčkami ešte len začínajú a zároveň túžia po poriadnej show! Vo videách, ktoré sú k dispozícii v popise produktu u väčšiny našich autíčok na diaľkové ovládanie, sa môžete pozrieť, čo jednotlivé modely vedia. Zoznam je pestrý, tak ideme na to!

Dobíjacie batérie

Všetky autíčka Lexibook sú vybavené nabíjateľnou batériou, ktorá po nabití vydrží približne 20 minút. Pri väčšine modelov teda budete potrebovať len tužkové batérie do diaľkového ovládania.

Revolučné autíčka s pohybovým ovládaním

Začnime naším bestsellerom, ktorým sú autá ovládané pohybom. Tieto modely sa môžu pochváliť dvoma režimami ovládania - diaľkovým a pohybovým. Jednoduchým pohybom zápästia môžete s autíčkom robiť nevídané kúsky a je vhodné pre tých, ktorí radi objavujú nové možnosti. Zvukové a svetelné efekty dotvárajú skvelú kaskadérsku šou a môžete si ich užiť v interiéri aj exteriéri. Nudiť sa rozhodne nebudete!

Nabité modely plné špeciálnych efektov a neuveriteľných trikov

Máte doma náročného používateľa, ktorý je vo svete áut ako doma a je ťažké ho prekvapiť? Naša ponuka ohromí nielen malých nadšencov! Odpružené kolesá vhodné do každého terénu, vodný "dym" pre realistickejší efekt, otáčanie v stoji, drifty, triky na šiestich kolesách, rýchlosť až 12 km/h, oslnivé zvukové a svetelné efekty, pohyb do rytmu hudby, pretekársky štýl alebo snáď auto v tvare dinosaura? S nami je to všetko možné, stačí si len vybrať ten správny model.

 

Malý staviteľ a hasič

Dáva vaše dieťa prednosť nákladným a stavebným autám pred pretekárskymi a kaskadérskymi autami, ale napriek tomu si chce užiť ich diaľkové ovládanie? Aj takýmto nadšencom urobíme radosť! Realistické modely stavebných áut potešia svojimi funkciami a výbavou. Zvládnu piesok aj malý náklad, a tak sú skvelou voľbou pre každého malého staviteľa. Malí hasiči ocenia auto s nádržou na vodu a výsuvným rebríkom!

 

Kaskadérske otočky o 360° v akomkoľvek teréne

Začínate s autami, ale chcete zapôsobiť na publikum na detskom ihrisku alebo na schodoch pred domom? Kaskadérske autíčka predvedú triky a 360° otočky, neboja sa skokov, balancovania na dvoch kolesách alebo prevrátenia na obe strany. Môžete si vybrať funkciu demo a užiť si naučené kaskadérske kúsky alebo si sami naprogramovať pohyby autíčka. Priľnavé pneumatiky alebo pohon všetkých štyroch kolies? Vyberte si ten správny model podľa svojich preferencií, a navyše za skvelú cenu!

 

Prekvapte svoje deti originálnym darčekom

Autíčka na diaľkové ovládanie Lexibook sú skvelým darčekom pre deti vo veku 6+, ale mladší nadšenci ich ocenia pod dohľadom dospelých. Výber toho správneho je o niečo jednoduchší, keď budete mať na pamäti záujmy a potreby svojho dieťaťa. Vďaka prehľadu o tom, ako fungujú a ako sa líšia ich funkcie a vzhľad, budete mať istotu, že vyberiete správny model, ktorý zaručí úspech. Tak veľa šťastia pri výbere!