Ako zabaviť deti na cestách

Cestovanie s deťmi sa niekedy môže zdať stresujúce, ale nemusí to tak byť! Ako rodičia sa chceme uistiť, že cestovanie bude čo najhladšie a zároveň zábavné, bezpečné a praktické. Kľúčom k tomu je dobré plánovanie a potreba vedieť, ako počas cestovania zabaviť najmenších! Či už na letisku, v lietadle alebo v aute, itineráre s malými deťmi si vyžadujú určitú kreativitu. Našťastie existuje veľa možností, ako spríjemniť presun do cieľovej destinácie všetkým členom rodiny.

Sluchádlá: zábava bez rušenia ostatných

Slúchadlá vás podržia v každej situácii! Umožňujú deťom počúvať ich obľúbené príbehy, pesničky alebo sledovať videá bez toho, aby rušili ostatných cestujúcich, vďaka čomu si všetci na palube (vrátane vás) môžu vychutnať pokojnú cestu. K dispozícii sú káblové varianty, ktoré sú ideálne pre menšie deti, ale aj bezdrôtové modely s funkciou Bluetooth, ktoré poskytujú väčšiu voľnosť pohybu. Naše káblové a bezdrôtové slúchadlá sú funkčné a štýlové zároveň. K dispozícii sú s vašimi obľúbenými hrdinami!

Magnetická kresliaca tabuľa: tvorba bez neporiadku

Magnetická pestrofarebná kresliacia tabuľa  je dokonalou zábavou pre vaše ratolesti v aute alebo počas letu. Šnúrkou pripevnené pero a magnetické pečiatky vás ušetria od hľadania valiacich sa pasteliek alebo ceruziek po celej podlahe, keď sa to najmenej hodí. Deti si môžu užívať nekonečné hodiny vyfarbovania a vy môžete byť pokojní, že všetko je bez neporiadku a bez rizika zašpinenia.

Vreckové herné konzoly: prenosný herný svet

Ďalším skvelým tipom sú vreckové herné konzoly, ktoré vaše deti zaručene zabavia počas dlhých chvíľok. Vďaka nekonečnému výberu hier sa nemusíte obávať, že by sa vaše deti nudili. A kompaktné rozmery sú práve to, čo najviac oceníte pri cestovaní. K dispozícii aj s vašimi obľúbenými hrdinami!

Cestovné denníky: zapojte deti do cestovného diania

Urobte si z cestovania zábavu! Písanie denníka podnecuje deti k tomu, aby sa zamysleli nad svojimi zážitkami. Zároveň môžu využiť vlastné poznámky na pochopenie a porozumenie inej kultúry a spoznávanie cudzej krajiny. Cestovateľský denník im umožňuje s radosťou a nadšením spomínať na staré dobrodružstvá alebo plánovať budúce výlety. Objavujte svet spolu so svojimi deťmi!

Dobrodružná výprava: orientácia v teréne je základom

Plánujete pre svoje deti kempovanie alebo cyklistický výlet? Vysielačky, baterky a hodinky s obľúbenými hrdinami sú nevyhnutnosti, ktoré premenia vašu dlhú túru alebo obyčajné kempovanie v záhrade na skutočné dobrodružstvo! Takto deti zabavíte, zabezpečíte ich bezpečnosť a dobre sa s nimi dohovoríte.

Power banka: zostaňte pripojení

Prenosná nabíjačka vám môže ušetriť veľa stresu, keď sa vám na cestách vybije batéria. Telefóny, tablety a iné kompatibilné zariadenia môžete nabíjať kdekoľvek a kedykoľvek a zostať v spojení. S powerbankou navyše nemusíte prerušovať zábavu svojich detí!

Doskové hry: zábava pre celú rodinu

Stolové hry sú vynikajúcim spôsobom, ako sa skvele zabaviť počas dovolenky, či už ste na pláži alebo sa schovávate pred dažďom v chate. Môžete vyskúšať aj netradičné elektronické hry, ako napríklad elektronický šach. Nielenže hry prinášajú hodiny radosti a smiechu, ale ponúkajú aj tradičnú zábavu. Navyše, trochu zdravého súťaženia medzi členmi rodiny vytvára skvelé spomienky!

Nech už idete kamkoľvek, nerobte kompromisy, pokiaľ ide o vaše pohodlie alebo bezpečnosť. S trochou prípravy môžete začať vytvárať tie najúžasnejšie rodinné spomienky a zároveň si užívať spoločné cestovanie. A to je to najdôležitejšie!