Horúca novinka z kín - Super Mario Bros. vo filme

Kto by nepoznal slávneho talianskeho hrdinu Super Maria™, ktorého meno už spôsobilo obrovský rozruch a vyvolalo celosvetové šialenstvo medzi miliónmi fanúšikov? Hra Super Mario Bros. od spoločnosti Nintendo je jedným z najikonickejších a najobľúbenejších herných svetov v histórii. Tento herný skvost sa prvýkrát objavil už v roku 1985 a dodnes baví celé generácie! Hra sa odohráva v ríši Hubového kráľovstva, kde sa Mario a jeho brat Luigi vydávajú na nebezpečnú cestu, aby zachránili princeznú Peach pred zlým jašterom Bowserom. Vďaka svojmu charakteristickému skákaniu po hlave, obratnosti a odhodlaniu sa Mario stáva symbolom kladného hrdinu. Môžete ho poznať aj z pretekárskej hry Mario Kart™, v ktorej súťažiaci zbierajú predmety počas pretekov motokár.

Hrdina videohry vo filme

Na radosť tisícov detí a ich rodičov prišiel do kín filmový trhák Super Mario Bros. vo filme! Tento nový pokus o pretvorenie herného sveta do filmovej podoby ponúka bohatú akciu a farebné spracovanie. Slávni bratia, ktorí sa živia ako inštalatéri, sa opäť vydávajú do boja proti zlu v Hubovom kráľovstve, aby zachránili princeznú Peach. Vo filme sa objaví množstvo ikonických postáv vrátane Toada, princeznej Daisy, Yoshiho, Waria, Donkey Konga, Koopa Troopa a mnohých ďalších!

Tematické produkty pre malých fanúšikov

Super Mario™ je všeobecne obľúbený u detí na celom svete. A prečo je to tak? Táto kultová hra a teraz už aj film ponúka mnoho aspektov, ktoré deti ľahko zaujmú a pomáhajú formovať ich predstavivosť. Ich pozornosť určite upúta animovaná grafika, ktorá je veľmi príťažlivá svojou pestrosťou a farebnosťou. Malí fanúšikovia sa tiež radi stotožňujú so svojimi obľúbenými postavičkami. Dobrodružstvá plné skákania, zbierania mincí, superschopností a boja proti zlu robia z Maria a Luigiho v detských očiach skutočných hrdinov! S našou širokou ponukou tematických produktov Super Mario™ a Mario Kart sa vaše deti môžu pridať k dobrodružnému svetu svojej obľúbenej postavičky.