Baterka s projektorom Labková patrola

Kód produktu: LTC050PA

Baterka s projektorom Labková patrola

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Gran oferta!
Rozprávajte deťom rozprávky pred spaním úplne netradičným spôsobom. Svetlom na stenu, otočte diskom a nechajte ožiť príbeh Labkovej patroly prostredníctvom obrázkov priamo u vás doma! 24 snímok na troch diskoch. Funguje tiež ako praktická baterka. viac
Skladom
Pôvodná cena 14.99 €. Ušetríte 15 % (2.25 €) 12.74 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Vďaka 24 obrázkom na troch diskoch môžu deti sledovať, ako príbeh ich obľúbených hrdinov ožíva priamo v ich detskej izbe. Jednoducho vložte disk do priehradky (vždy iba jeden) a jemným otáčaním snímky obmieňajte. Vytvárajte vlastné scenáre prostredníctvom obrázkov, ktoré na seba nadväzujú v logickom poradí. Projekciu v tme na stenu alebo strop a premeňte váš pokoj na malé divadlo. Tento projektor 2 v 1 funguje po odobratí disku ako praktická baterka s jemným bielym LED svetlom, čo deťom príde vhod na nočnú cestu do kúpeľne alebo pri hľadaní plyšáka.


Baterka s projektorom je napájaná tromi 1,5 V batériami typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia). Pre budúcu výmenu batérií priehradku otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Tvorba príbehov je skvelým nástrojom na stimuláciu kreativity u detí. Táto činnosť je nielen zábavná, ale tiež napomáha schopnosti premýšľať mimo stereotypov. Ďalej rozvíja rad zručností, ako sú napríklad fantázia a slovné vyjadrenie.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Labková patrola
 • 2 v 1 baterka s projektorom
 • 24 obrázkov na 3 diskoch (po 8 na každom)
 • Netradičný spôsob rozprávania rozprávok
 • Tvorenie vlastných príbehov
 • Stimulácia kreativity, rozvoj fantázie a slovného vyjadrenia
 • Logické poradie po sebe idúcich obrázkov
 • Divadlo vo tme na strope alebo stenách izby
 • V prípade potreby môžete nastaviť ohniskovú vzdialenosť otáčaním prednej časti
 • Praktická baterka s LED svetlom (jemné biele) po odobratí disku
 • Rozmery produktu: 3,7 x 3,7 x 11,5 cm
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia), pre budúcu výmenu batérií priehradku otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 10 x 5 x 18 cm
Hmotnosť balenia 69 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x baterka s projektorom, 3x disk s obrázkami (8 na každom)
Záruka 2 roky