Baterka s projektorom Super Mario

Baterka s projektorom Super Mario Baterka s projektorom Super Mario Baterka s projektorom Super Mario Baterka s projektorom Super Mario
Kód produktu: LTC050NI

Baterka s projektorom Super Mario

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Rozprávajte deťom rozprávky pred spaním úplne netradičným spôsobom. Svetlom na stenu, otočte diskom a nechajte ožiť príbeh Super Maria prostredníctvom obrázkov priamo u vás doma! 24 snímok na troch diskoch. Funguje tiež ako praktická baterka. viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Postavičky z hry Super Mario™, jednej z najpopulárnejších videohier vôbec, stále bavia mnoho detí (aj dospelých!) po celom svete. Dvaja statoční bratia, Mario a Luigi, sa vydávajú na dobrodružnú cestu za záchranou princeznej Peach a Hribového kráľovstva pred zlým Bowserom. Boj s nebezpečnými tvormi ukazuje ich superschopnosti a statočnosť. Nechajte svojich malých hrdinov objavovať vlastný svet fantázie po boku týchto štýlových, farebných postavičiek!

Všetky produkty s licenciou Super Mario

O produkte

Vďaka 24 obrázkom na troch diskoch môžu deti sledovať, ako príbeh ich obľúbených hrdinov ožíva priamo v ich detskej izbe. Jednoducho vložte disk do priehradky (vždy len jeden) a jemným otáčaním snímky obmieňajte. Vytvárajte vlastné scenáre prostredníctvom obrázkov, ktoré na seba nadväzujú v logickom poradí. Premietajte vo tmavej izbe na stenu alebo strop a premeňte váš pokoj na malé divadlo. Tento projektor 2 v 1 funguje po odobratí disku ako praktická baterka s jemným bielym LED svetlom, čo deťom príde vhod na nočnú cestu do kúpeľne alebo pri hľadaní plyšáka.


Baterka s projektormi je napájaná tromi 1,5 V batériami typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia). Pre budúcu výmenu batérií priehradku otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Tvorba príbehov je skvelým nástrojom na stimuláciu kreativity u detí. Táto činnosť nie je len zábavná, ale tiež napomáha schopnosti premýšľať mimo stereotypov. Ďalej rozvíja rad schopností, ako sú napríklad fantázia a slovné vyjadrovanie.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Super Mario™
 • 2 v 1 baterka s projektorom
 • 24 obrázkov na 3 diskoch (po 8 na každom)
 • Netradičný spôsob rozprávania rozprávok
 • Tvorba vlastných príbehov
 • Stimulácia kreativity, rozvoj fantázie a slovného vyjadrovania
 • Logické poradie po sebe idúcich obrázkov
 • Divadlo vo tme na strope alebo stenách izby
 • V prípade potreby môžete nastaviť ohniskovú vzdialenosť otáčaním prednej časti
 • Praktická baterka s LED svetlom (jemné biele) po odobratí disku
 • Rozmery produktu: 3,7 x 3,7 x 11,5 cm
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia), pre budúcu výmenu batérií priehradku otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Super Mario
Rozmery balenia 10 x 5 x 18 cm
Hmotnosť balenia 68 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x baterka s projektorom, 3x disk s obrázkami (8 na každom)
Záruka 2 roky