Bezdrôtové slúchadlá do uší Harry Potter

Kód produktu: HPBT05HP

Bezdrôtové slúchadlá do uší Harry Potter

Doprava zadarmo!
Bezdrôtové detské slúchadlá v úžasných farbách s bezpečnou úrovňou hlasitosti. Nabíjacie puzdro v štýle Harryho Pottera sa skvele zmestí do každého vrecka. Slúchadlá sú kompatibilné s chytrými telefónmi a tabletmi vďaka funkcii Bluetooth. viac
Skladom
Pôvodná cena 39.99 €. Ušetríte 15 % (6 €) 33.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Nie je tajomstvom, že deti zbožňujú Harryho Pottera! Vezmite ich na vzrušujúce dobrodružstvo do sveta čarodejníctva plného fantázie, záhad a zázrakov po boku ich obľúbených postáv, ako sú Harry, Hermiona, Ron a mnoho ďalších! Nechajte svoje deti uniknúť realite a preskúmať ich predstavivosť, podnietiť ich kreativitu a odhaliť mágiu driemajúcu v ich vnútri. Je čas zbalit si svoje klobúky a prútiky. „Ďalšia zastávka: Rokfort!

Všetky produkty s licenciou Harry Potter

O produkte

Naše detské stereo slúchadlá predstavujú dokonalú kombináciu štýlu, praktickosti a bezpečnosti. S obmedzenou hlasitosťou na 85 dB zabezpečujú ochranu detských ušných bubienkov, takže nemusíte mať obavy, že vystavíte deti škodlivo vysokým úrovniam hluku. Tieto ľahké bezdrôtové slúchadlá sú kompatibilné so všetkými smartfónmi, tabletmi a ďalšími prehrávačmi s technológiou Bluetooth. Dotykové ovládanie a mikrofón na každom slúchadle umožňujú prijímať hovory a jednoducho ovládať hudbu (prehrať/pauza/ďalšie/predchádzajúce). Kompaktné puzdro, ktoré sa ľahko zmestí do vrecka, slúži nielen na uschovanie slúchadiel, ale predovšetkým na ich nabíjanie. Slúchadlá vydržia 3 až 4 hodiny nepretržitého počúvania a ponúkajú vysokú kvalitu zvuku.


Nabíjacie puzdro s vstavanou dobíjacou batériou nabijete pomocou USB kábla typu C (súčasťou balenia). Druhý koniec kábla zapojte do USB portu počítača alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania je cca 1,5 hodiny.

Slúchadlá deťom umožňujú tešiť sa z hudby, videohier a audiokníh a môžu byť užitočným nástrojom k zábave na cestách alebo vo verejných dopravných prostriedkoch. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nemusia byť vždy vhodné pre citlivé detské uši kvôli neregulovanej hlasitosti, sú detské slúchadlá najlepšou voľbou.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Harry Potter
 • Bezdrôtové stereo slúchadlá do uší
 • Hlasitosť je kvôli ochrane detských uší obmedzená na 85 dB
 • Praktické na počúvanie hudby a audiokníh počas cestovania
 • Slúchadlá sú veľmi ľahké a s nabíjacím puzdrom sa ľahko zmestia do každého vrecka
 • Dotykové ovládanie: jednoduché ovládanie hudby (prehrať/pauza/ďalšie/predchádzajúce)
 • Možnosť prijímať hovory vďaka mikrofónu na každom slúchadle
 • Puzdro slúži nielen na uschovanie, ale predovšetkým na nabíjanie slúchadiel
 • Kompatibilné so všetkými smartfónmi, tabletmi a ďalšími prehrávačmi s technológiou Bluetooth® 5.1
 • Vysoká kvalita zvuku
 • Dlhá výdrž prehrávania: 3 až 4 hodiny nepretržitého počúvania
 • Doba nabíjania: cca 1,5 hodiny
 • Napájanie: puzdro s dobíjacou batériou nabijete pomocou USB kábla typu C (súčasťou balenia), druhý koniec kábla zapojte do USB portu počítača alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 8 rokov
Licencia Harry Potter
Rozmery balenia 7.3 x 2.9 x 15.8 cm
Hmotnosť balenia 80 g
Batérie 1x nabíjateľná Li-ion polymérová batéria 3,7 V 180mAh v puzdre (súčasťou balenia), 2x nabíjateľná Li-ion polymérová batéria 3,7 V 25mAh v slúchadle (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x nabíjacie puzdro, 1x pár slúchadiel (pravé a ľavé), 1x nabíjací kábel USB typu C
Záruka 2 roky