Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty

Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty
Kód produktu: K8220

Bezdrôtový prenosný reproduktor iParty

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Vytvorte skvelú hudobnú atmosféru kdekoľvek. Vďaka reproduktoru s pestrofarebnými svetelnými efektmi a priloženému mikrofónu sa karaoke hviezdou môže stať naozaj každý! Stačí aktivovať svetlá, prepojiť so smartfónom a párty môže začať. viac
Skladom
49.99 €

O produkte

Tento výkonný svietiaci reproduktor s mikrofónom a s viacfarebnými svetelnými efektmi na oboch reproduktoroch, ktoré je možné vypnúť, je perfektným doplnkom na karaoke párty a pre všetkých tých, ktorí radi spievajú kedykoľvek a kdekoľvek. Reproduktor ľahko bezdrôtovo pripojíte k všetkým zariadeniam vybaveným technológiou Bluetooth® 5.0, napríklad smartfón alebo tablet. Vďaka dobíjacej batérii a praktickej rukoväti je možné reproduktor prenášať kamkoľvek so sebou a užívať si skvelú hudobnú atmosféru niekoľko hodín. Hudbu možno prehrávať tiež z ďalších externých zdrojov vďaka USB portu, Aux-in vstupu (kábel je súčasťou balenia) alebo slotu pre pamäťové micro karty typu SD/TF do 16 GB (USB disk ani karty nie sú súčasťou balenia). Vďaka funkcii TWS je možné synchronizovať dva reproduktory (druhý reproduktor nie je súčasťou balenia) a vychutnať si dokonalý stereo zvuk. Budete mať dojem, že hudba znie "naživo" priamo u vás doma.


Vstavanú dobíjaciu batériu nabijete pomocou USB kábla typu C (súčasťou balenia). Pripojte druhý koniec kábla k USB portu napájaného počítača alebo do napájacieho adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia) a zapojte do zásuvky.

Reproduktor s farebnými svetelnými efektmi prináša do vášho priestoru nespočet možností pre zábavu relaxáciu. Vďaka efektom, ktoré reagujú na hudbu a možnosti bezdrôtového pripojenia, môžete vytvoriť neopakovateľnú atmosféru ako na večierkoch, tak na detských narodeninových oslavách.

Kľúčové vlastnosti

 • Výkonný bezdrôtový systém iParty s dvoma reproduktormi
 • viacfarebnými svetelnými efektmi na oboch reproduktoroch
 • Vytvorte zábavnú atmosféru kdekoľvek
 • Hodí sa na večierky, detské oslavy alebo k počúvaniu relaxačnej hudby
 • Reproduktor sa môže premeniť na karaoke vďaka mikrofónu, ktorý je súčasťou balenia
 • Pracuje bezdrôtovo so zariadeniami vybavenými technológiou Bluetooth 5.0, napríklad smartfón alebo tablet (nie sú súčasťou balenia)
 • Systém True Wireless Stereo (TWS): synchronizujte 2 reproduktory rovnakého modelu dohromady a užívajte si stereofónny zvuk (druhý reproduktor nie je súčasťou balenia)
 • 3,5mm jack Aux-in (kábel súčasťou balenia), USB port a slot pre pamäťové karty SD/TF až do veľkosti 16 GB pre ľahké počúvanie hudby (USB disk ani karty nie sú súčasťou balenia)
 • Batéria vydrží niekoľko hodín
 • Praktická rukoväť na prenášanie
 • Napájanie: vstavanou dobíjacou batériou (1200 mAh) nabijete pomocou nabíjacieho USB kábla typu C (súčasťou balenia), pripojte druhý koniec kábla k USB portu napájaného počítača alebo do napájacieho adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia) a zapojte do zásuvky
 • Rozmery výrobku: 16 x 16 x 39 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 8 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 19 x 18.9 x 41.5 cm
Hmotnosť balenia 1646 g
Batérie Dobíjateľná lítiová batéria 3,7 V 1200mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x reproduktor, 1x mikrofón, 1x nabíjací USB kábel typu C, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky