Budík s nočným 3D svetlom Barbie

Kód produktu: RL800BB

Budík s nočným 3D svetlom Barbie

Doprava zadarmo!
Pre pokojné zaspávanie
Preč sú dni prebúdzania sa s otravným zvonením a potkýnaním v tme! Budík Barbie s 3D nočným svetlom je výkonným zariadením, kombinujúcim nočné svetlo, budík, funkciu odloženia a špeciálne tematické zvukové efekty a zvonenia! viac
Skladom
34.99 €

O hrdinoch

Barbie už viac ako 60 rokov baví a inšpiruje celé generácie! Chcú sa vaši malí fanúšikovia tiež stať súčasťou tohto ružového, luxusného sveta? S jej módnymi oblečkami, krásnymi doplnkami a luxusným životným štýlom nie je prekvapením, prečo sú deti fascinované touto očarujúcou postavičkou a jej priateľmi. Nechajte svoje deti snívať vo veľkom a pomôžte im vyjadriť ich kreativitu, predstavivosť a sebavedomie po boku najikonickejšieho vzoru modernej doby!

Všetky produkty s licenciou Barbie

O produkte

Tento roztomilý budík má všetko potrebné pre zabezpečenie pokojnej noci a senzačného rána! S používateľsky prívetivými ovládacími tlačidlami môžete hodiny ľahko nastaviť v režime 12/24 hodín a rovnako tak aj čas budíka; to všetko dobre viditeľné na podsvietenom LCD displeji nenarušujúcom spánok. Na výber máte zo šiestich rôznych tematických tónov budíka a extra tlačidla so šiestimi tematickými zvukovými efektmi pre ešte väčšiu zábavu! Môžete nastaviť hlasitosť, aby postupne rástla alebo rovno zvoliť vyššiu úroveň. A čo je na ňom to najlepšie? Rozhodne žiariace 3D nočné svetlo, ktoré sa rozsvieti pri stlačení hornej časti zariadenia alebo keď zazvoní budík! Navyše sa svetlo automaticky zhasne po dvoch minútach alebo keď hornú časť znova stlačíte. Ak chcete vypnúť budík, stačí len stlačiť jeho hornú časť. A pre tých, ktorí sa chcú ďalej váľať v posteli, je tu funkcia odloženia, ktorá prinesie ďalších deväť minút spánku!


Budík je napájaný tromi 1,5V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Na obrazovke sa zobrazí ukazovateľ vybitej batérie, keď je nutná ich výmena, a ikony pre odloženie a nastavenie budíka.

Pridanie budíka do detskej izby môže dieťaťu pomôcť naučiť, ako čítať hodiny, kedy má ráno vstať z postele, o koľkej musí byť v škole a ako má úmerne svojmu veku hospodáriť s časom!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Barbie
 • Skvelý nástroj, ako sa naučiť čítať hodiny
 • Môže pomôcť naučiť hospodáreniu s časom zodpovedajúce veku dieťaťa
 • Budík s 3D nočným svetlom
 • 6 rôznych tematických tónov budíka a tlačidlo pre zvukové efekty
 • Podsvietený LCD displej nenarušujúci spánok
 • Nastaviteľná hlasitosť
 • Jednoduchým stlačením hornej časti alebo zazvonením budíka sa zariadenie rozsvieti (svetlo sa automaticky vypne po 2 minútach alebo stlačením)
 • Ak chcete zastaviť budík – jednoducho stlačte hornú alebo spodnú časť zariadenia
 • Funkcia odloženia (odložené o 9 minút)
 • Budík sa automaticky zastaví po 5 minútach, ak nie je stlačené žiadne tlačidlo (1 minúta, ak je aktivovaná funkcia odloženia)
 • Jednoduché nastavenie času a budíka; používateľsky prívetivé tlačidlá a ikony viditeľné na obrazovke
 • Napájanie 3x 1,5V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Barbie
Rozmery balenia 15 x 10 x 20 cm
Hmotnosť balenia 452 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x budík s nočným svetlom a so zvukmi
Záruka 2 roky