Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase

Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase
Kód produktu: RL800PA

Budík s nočným 3D svetlom Labková patrola Chase

Doprava zadarmo!
Pre pokojné zaspávanie
Preč sú dni prebúdzania sa s otravným zvonením a potkýnaním v tme! Budík Chase z Labkovej patroly s 3D nočným svetlom je výkonným zariadením, kombinujúcim nočné svetlo, budík, funkciu odloženia a špeciálne tematické zvukové efekty a zvonenia! viac
Skladom
34.99 €

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Tento roztomilý budík má všetko potrebné pre zabezpečenie pokojnej noci a senzačného rána! S používateľsky prívetivými ovládacími tlačidlami môžete hodiny ľahko nastaviť v režime 12/24 hodín a rovnako tak aj čas budíka; to všetko dobre viditeľné na podsvietenom LCD displeji nenarušujúcom spánok. Na výber máte zo šiestich rôznych tematických tónov budíka a extra tlačidla so šiestimi tematickými zvukovými efektmi pre ešte väčšiu zábavu! Môžete nastaviť hlasitosť, aby postupne rástla alebo rovno zvoliť vyššiu úroveň. A čo je na ňom to najlepšie? Rozhodne žiariace 3D nočné svetlo, ktoré sa rozsvieti pri stlačení hornej časti zariadenia alebo keď zazvoní budík! Navyše sa svetlo automaticky zhasne po dvoch minútach alebo keď hornú časť znovu stlačíte. Ak chcete vypnúť budík, stačí len stlačiť jeho hornú časť. A pre tých, ktorí sa chcú ďalej váľať v posteli, je tu funkcia odloženia, ktorá prinesie ďalších deväť minút spánku!


Budík je napájaný tromi 1,5V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Na obrazovke sa zobrazí ukazovateľ vybitej batérie, keď je nutná ich výmena, a ikony pre odloženie a nastavenie budíka.

Pridanie budíka do detskej izby môže dieťaťu pomôcť naučiť, ako čítať hodiny, kedy má ráno vstať z postele, o koľkej musí byť v škole a ako má úmerne svojmu veku hospodáriť s časom!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Labková patrola
 • Skvelý nástroj, ako sa naučiť čítať hodiny
 • Môže pomôcť naučiť hospodáreniu s časom zodpovedajúce veku dieťaťa
 • Budík s 3D nočným svetlom
 • 6 rôznych tematických tónov budíka a tlačidlo pre zvukové efekty
 • Podsvietený LCD displej nenarušujúci spánok
 • Nastaviteľná hlasitosť
 • Jednoduchým stlačením hornej časti alebo zazvonením budíka sa zariadenie rozsvieti (svetlo sa automaticky vypne po 2 minútach alebo stlačením)
 • Ak chcete zastaviť budík – jednoducho stlačte hornú alebo spodnú časť zariadenia
 • Funkcia odloženia (odložené o 9 minút)
 • Budík sa automaticky zastaví po 5 minútach, ak nie je stlačené žiadne tlačidlo (1 minúta, ak je aktivovaná funkcia odloženia)
 • Jednoduché nastavenie času a budíka; používateľsky prívetivé tlačidlá a ikony viditeľné na displeji
 • Napájanie 3x 1,5V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 15 x 10 x 20 cm
Hmotnosť balenia 328 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x budík s nočným svetlom a so zvukmi
Záruka 2 roky