Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Budík s projektorom Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Pre pokojné zaspávanie
Tip na darček
Zažeňte strach z tmy a premeňte usínanie na rozprávku. Vďaka projektoru s tematickým obrázkom a tromi farbami nočného svetla si deti môžu vychutnať kúzelné chvíle pred spaním. Nastavte automatické vypnutie a nechajte vaše najmenšie ponoriť sa do ríše snov. viac
Skladom
24.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milujú vaše deti Kúzelnú Lienku? Očarujúci televízny seriál o Lienke a Čiernom kocúrovi alias Marinette a Adrienovi, ktorí tajne chránia mesto Paríž pred zlom. Magické šperky, známe ako mirákulum, im poskytujú superschopnosti, po ktorých túži zloduch Lišaj! Vďaka farebnej pútavej animácii poteší mladých fanúšikov čokoľvek, čo s týmito odvážnymi maskovanými superhrdinami súvisí. Nechajte svoje deti naskočiť na túto červeno-čiernu vlnu a pomôžte im objaviť ich vlastnú zázračnú silu!

Všetky produkty s licenciou Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

O produkte

Budík s projektorom vyčaruje príjemnú atmosféru v detskej izbe pred tým, než sa vaše najmenšie odídu spať. Roztomilý budík guľatého tvaru premietne na strop tematický obrázok a zároveň funguje ako nočné svetlo, ktoré automaticky mení tri farby – oranžovú, modrú a červenú. Jednoduchým stlačením tlačidla so žiarovkou aktivujete automatický časovač vypnutia svetla. Podsvietený LCD displej zobrazuje čas v 12 alebo 24hodinovom formáte, ktorý ľahko nastavíte vďaka používateľsky priateľským tlačidlám. Rovnako ľahko nastavíte budík (alarm), kedy sa v hornej časti displeja zobrazí ikonka zvončeka pre potvrdenie. Tí, ktorí si radi doprajú 5 minút spánku navyše, ocenia funkciu odloženia budíka, ktorú aktivujete jednoduchým stlačením tlačidla so žiarovkou. 


Budík s projektorom je napájaný pomocou troch 1,5 V batérií typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie v zadnej časti budíka otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zaistite im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
 • Budík s projektorom a nočným svetlom zároveň
 • Príjemná atmosféra pred spaním
 • Tematický obrázok na stenách detskej izby
 • Podpora kvalitnejšieho spánku, ktorý je dôležitý pre vývoj dieťaťa
 • Tri rôzne farby nočného svetla (oranžová, modrá, červená), ktoré sa automaticky menia
 • Integrovaný časovač vypnutia svetla (časové intervaly sa líšia v závislosti na modeli, priemerný interval cca 10-15 minút) 
 • Intuitívne ovládanie tlačidiel, ľahké pre malé deti
 • 12/24hodinový formát zobrazený na podsvietenom LCD displeji
 • Ikonka zvončeka na displeji po aktivácii budíka
 • Funkcia odloženia o 5 minút
 • Rozmery produktu: 11,8 x 11 x 9,1 cm
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia), otvorenie priehradky pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
Rozmery balenia 15.8 x 10.6 x 14.5 cm
Hmotnosť balenia 208 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x budík s projektorom
Záruka 2 roky