Chytrá robotická mačka Power Kitty

Kód produktu: KITTY01

Chytrá robotická mačka Power Kitty

Doprava zadarmo!
Rozkošná mačka so svietiacimi očami dokáže tancovať, spievať, chodiť, sadnúť si, prejavovať radosť a mnoho ďalších trikov! Vďaka dotykovým senzorom reaguje na pohladenie. Tohto roztomilého maznáčika si vaše deti zamilujú. viac
Skladom
69.99 €

O produkte

Chytré robotické mačiatko Power Kitty® na diaľkové ovládanie je roztomilým spoločníkom pre deti, ktorý kombinuje vizuálne efekty s interaktívnou zábavou a vzdelávacími funkciami. Robotická mačka s integrovanými svetelnými efektmi v očiach prináša hodiny nekonečnej zábavy. Power Kitty vie predvádzať mnoho trikov – dokáže sadnúť, ľahnúť, pozdraviť, byť prítulná, byť nahnevaná, hýbať ušami, a dokonca cvičiť jogu. Učí deti čísla, keď zamňauká toľkokrát, koľkokrát je požiadaná a na pohladenie po hlave reaguje tancom. Vie veľa zábavných kúskov, vrátane napodobňovania rôznych zvukov zvierat! Vďaka programovateľným tréningovým funkciám môžu deti svoje robotické mačiatko trénovať a naučiť ho poslúchať zadané sekvencie. Senzory robotovi umožňujú nasledovať deti podľa ich gest a pohybov. Toto chytré robotické mačiatko Power Kitty s jednoduchým ovládaním si deti zamilujú!

Mačka má vstavanú dobíjaciu batériu, ktorú nabijete pomocou USB nabíjacieho kábla (súčasťou balenia). Do diaľkového ovládania budete potrebovať dve 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Na otvorenie priehradiek na batérie potrebujete skrutkovač (nie je súčasťou balenia).

Robotické hračky pre deti spájajú fascinujúcim spôsobom zábavu a učenie, čo podporuje rozvoj kreativity a zručností a zároveň zoznamuje deti s technológiami budúcnosti. Tieto hračky nielen bavia, ale tiež inšpirujú deti k objavovaniu a tvorbe v podnetnom vzdelávacom prostredí.

Kľúčové vlastnosti

 • Chytrá robotická mačka Power Kitty®
 • Interaktívny robot podporujúci rozvoj kreativity a technologickej zábavy
 • Ovládateľná vo všetkých smeroch vďaka jednoduchému diaľkovému ovládaniu
 • Reaguje na dotyk: keď mačiatko potľapkáte po hlave, začne tancovať
 • Zvukové a svetelné efekty: oči sa rozsvietia pomocou LED svetiel
 • Učí čísla: na požiadanie zamňauká požadovaný počet
 • Vie veľa trikov, hýbe ušami alebo napodobňuje zvuky rôznych zvierat
 • Tréningová funkcia: možnosť programovať nové tance a pokyny a Power Kitty bude poslúchať
 • Vie si sadnúť, ľahnúť, spievať, tancovať, pozdraviť, byť nahnevaná, cvičiť jogu a ďalšie
 • Power Kitty dokáže deti nasledovať podľa ich gest a pohybov
 • Napájanie: robota s vstavanou dobíjacou batériou (súčasťou balenia) nabijete pomocou USB nabíjacieho kábla (súčasťou balenia), diaľkové ovládanie funguje na dve 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), na otvorenie priehradiek na batérie použite skrutkovač (súčasťou balenia)
 • Približná veľkosť: ‎26 x 16 x 28 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 27 x 19.2 x 35 cm
Hmotnosť balenia 1195 g
Batérie Vstavaná nabíjateľná batéria DC 3,7 V 600mAh do robota (súčasťou balenia), 2x 1,5 V batérie typu AA/LR6 do diaľkového ovládania (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x robot POWER KITTY, 1x diaľkový ovládač, 1x nabíjací USB kábel
Záruka 2 roky