Digitálne premietacie hodinky Jednorožec

Kód produktu: DMW050UNI

Digitálne premietacie hodinky Jednorožec

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Či už chcete svojim deťom dopriať niečo originálne, alebo pre nich hľadáte zábavný spôsob, ako sa naučiť poznávať čas, tieto úžasné hodinky s projekciou ich obľúbených postavičiek sú ideálnou voľbou! viac
Skladom
Pôvodná cena 14.99 €. Ušetríte 15 % (2.25 €) 12.74 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Predstavujeme digitálne premietacie hodinky – nevyhnutný doplnok pre všetkých, ktorí sa radi zabávajú. Na digitálnom displeji jednoducho nastavíte čas aj dátum. Hodinky, ideálne aj pre menšie zápästia vďaka nastaviteľnému remienku, sú nielen praktické, ale predovšetkým veľmi dobre vybavené. Vďaka funkcii projekcie, ktorá je zabudovaná priamo v hodinkách, budú vaše ratolesti môcť štýlovo predvádzať svoje obľúbené postavičky, či už pôjdu kamkoľvek. Jednoduchým stlačením bočného tlačidla spustíte projekciu a pootočením obvodového krúžku okolo hodiniek môžete vyberať zo 20 rôznych tematických obrázkov. Obrázok zaostríte prostredníctvom kolieska na bočnej strane hodiniek. Vaše deti teraz môžu svojim kamarátom posielať kódované správy prostredníctvom projekčných obrázkov na steny a vyskúšať si tak tajnú komunikáciu v symboloch!


Hodinky fungujú na gombíkové batérie. Budete potrebovať jednu 1,5 V batériu typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a štyri 1,5 V batérie rovnakého typu na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť). Priehradky na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Učia sa vaše deti poznávať čas? Podporte ich a kúpte im vlastné hodinky so zábavným prvkom. Učenie sa tak stane pútavejším a deti si zručnosť rýchlejšie osvoja. Vyskúšať si tiež môžete komunikáciu v symboloch, ktorá deťom rozšíri znalosti o rôznych spôsoboch dorozumievania sa. Neverbálna komunikácia navyše rozvíja tvorivosť, sebavyjadrenie a jazykové zručnosti.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Jednorožec
  • Digitálne hodinky s projekciou
  • Zobrazenie času a dátumu
  • Zábavnejšia forma učenia sa času
  • Projekcia 20 rôznych tematických obrázkov
  • Zaostrenie obrázku
  • Nastaviteľný remienok vhodný aj pre menšie zápästia
  • Posielajte kódované správy kamarátom prostredníctvom obrázkov
  • Používateľsky prívetivé tlačidlá
  • Napájanie: gombíkové batérie – 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a 4x 1,5 V batérie typu LR41 (AG3) na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 10.6 x 2.4 x 26 cm
Hmotnosť balenia 77 g
Batérie 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) pre zobrazenie času a 4x 1,5 V batérie typu LR41 (AG3) na premietanie (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x digitálne projekčné hodinky
Záruka 2 roky