Digitálne premietacie hodinky Ľadové kráľovstvo

Kód produktu: DMW050FZ

Digitálne premietacie hodinky Ľadové kráľovstvo

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Či už chcete svojim deťom dopriať niečo originálne, alebo pre nich hľadáte zábavný spôsob, ako sa naučiť poznávať čas, tieto úžasné hodinky s projekciou ich obľúbených postavičiek sú ideálnou voľbou! viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Predstavujeme digitálne premietacie hodinky – nevyhnutný doplnok pre všetkých, ktorí sa radi zabávajú. Na digitálnom displeji jednoducho nastavíte čas aj dátum. Hodinky, ideálne aj pre menšie zápästia vďaka nastaviteľnému remienku, sú nielen praktické, ale predovšetkým veľmi dobre vybavené. Vďaka funkcii projekcie, ktorá je zabudovaná priamo v hodinkách, budú vaše ratolesti môcť štýlovo predvádzať svoje obľúbené postavičky, či už pôjdu kamkoľvek. Jednoduchým stlačením bočného tlačidla spustíte projekciu a pootočením obvodového krúžku okolo hodiniek môžete vyberať zo 20 rôznych tematických obrázkov. Obrázok zaostríte prostredníctvom kolieska na bočnej strane hodiniek. Vaše deti teraz môžu svojim kamarátom posielať kódované správy cez projekčné obrázky na steny a vyskúšať si tak tajnú komunikáciu v symboloch!


Hodinky fungujú na gombíkové batérie. Budete potrebovať jednu 1,5 V batériu typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a štyri 1,5 V batérie rovnakého typu na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť). Priehradky na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Učia sa vaše deti poznávať čas? Podporte ich a kúpte im vlastné hodinky so zábavným prvkom. Učenie sa tak stane pútavejším a deti si schopnosť rýchlejšie osvoja. Vyskúšať si tiež môžete komunikáciu v symboloch, ktorá deťom rozšíri znalosti o rôznych spôsoboch dorozumievania sa. Neverbálna komunikácia navyše rozvíja tvorivosť, sebavyjadrenie a jazykové zručnosti.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Ľadové kráľovstvo
  • Digitálne hodinky s projekciou
  • Zobrazenie času a dátumu
  • Zábavnejšia forma učenia sa času
  • Projekcia 20 rôznych tematických obrázkov
  • Zaostrenie obrázku
  • Nastaviteľný remienok vhodný aj pre menšie zápästia
  • Posielajte kódované správy kamarátom prostredníctvom obrázkov
  • Používateľsky prívetivé tlačidlá
  • Napájanie: gombíkové batérie – 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a 4x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 13.3 x 2.5 x 30.5 cm
Hmotnosť balenia 74 g
Batérie 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) pre zobrazenie času a 4x 1,5 V batérie typu LR41 (AG3) na premietanie (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x digitálne projekčné hodinky
Záruka 2 roky