Digitálne premietacie hodinky Mimoni

Kód produktu: DMW050DES

Digitálne premietacie hodinky Mimoni

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Či už chcete svojim deťom dopriať niečo originálne, alebo pre nich hľadáte zábavný spôsob, ako sa naučiť poznávať čas, tieto úžasné hodinky s projekciou ich obľúbených postavičiek sú ideálnou voľbou! viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Populárny animovaný film Ja, zloduch je o zábave a o tom, ako sa poriadne zasmiat! Žlté stvorenia v tvare pilulky, Mimoni, očarili svet svojim hlúpym dovádzaním, neodolateľným šarmom a výraznou osobnosťou. Bob, Kevin, Stuart a ďalší pomáhajú bývalému zloduchovi Gruovi v jeho misiách, potom čo sa z neho stal tajný agent. Nechajte svoje deti smiať sa spolu s týmito vtipnými žltými legendami a zaobstarajte im niečo veselé!

Všetky produkty s licenciou Ja, zloduch

O produkte

Predstavujeme digitálne premietacie hodinky – nevyhnutný doplnok pre všetkých, ktorí sa radi zabávajú. Na digitálnom displeji jednoducho nastavíte čas aj dátum. Hodinky, ideálne aj pre menšie zápästia vďaka nastaviteľnému remienku, sú nielen praktické, ale predovšetkým veľmi dobre vybavené. Vďaka funkcii projekcie, ktorá je zabudovaná priamo v hodinkách, budú vaše ratolesti môcť štýlovo predvádzať svoje obľúbené postavičky, či už pôjdu kamkoľvek. Jednoduchým stlačením bočného tlačidla spustíte projekciu a otočením obvodového krúžku okolo hodiniek môžete vyberať zo 20 rôznych tematických obrázkov. Obrázok zaostríte prostredníctvom kolieska na bočnej strane hodiniek. Vaše deti teraz môžu svojim kamarátom posielať kódované správy prostredníctvom projekčných obrázkov na steny a vyskúšať si tak tajnú komunikáciu v symboloch!


Hodinky fungujú na gombíkové batérie. Budete potrebovať jednu 1,5 V batériu typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a štyri 1,5 V batérie rovnakého typu na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť). Priehradky na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Učia sa vaše deti poznávať čas? Podporte ich a kúpte im vlastné hodinky so zábavným prvkom. Učenie sa tak stane pútavejším a deti si zručnosť rýchlejšie osvoja. Vyskúšať si môžete aj komunikáciu v symboloch, ktorá deťom rozšíri znalosti o rôznych spôsoboch dorozumievania sa. Neverbálna komunikácia navyše rozvíja tvorivosť, sebavyjadrenie a jazykové schopnosti.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Ja, zloduch
  • projekciou
  • Zobrazenie času a dátumu
  • Zábavnejšia forma učenia sa času
  • Projekcia 20 rôznych tematických obrázkov
  • Zaostrenie obrázku
  • Nastaviteľný remienok vhodný aj pre menšie zápästia
  • Posielajte kódované správy kamarátom prostredníctvom obrázkov
  • Používateľsky prívetivé tlačidlá
  • Napájanie: gombíkové batérie – 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) na zobrazenie času a 4x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) na projekciu (priložené batérie sú len demonštračné a ich životnosť nie je zaručená; batérie je potrebné dokúpiť)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ja, zloduch
Rozmery balenia 13.3 x 2.5 x 30.5 cm
Hmotnosť balenia 70 g
Batérie 1x 1,5 V batéria typu LR41 (AG3) pre zobrazenie času a 4x 1,5 V batérie typu LR41 (AG3) na premietanie (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x digitálne projekčné hodinky
Záruka 2 roky