Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man

Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man
Kód produktu: TW25SP

Digitálne vysielačky s dosahom až 2 km Spider-Man

Doprava zadarmo!
Vysielačky sú ideálny spôsob, ako zostať v kontakte počas všetkých vašich vonkajších aktivít. Jednoduché ovládanie aj pre tých najmenších. Ostaňte v spojení až do vzdialenosti 2 kilometrov a vyskúšajte si svetelné kódované správy pomocou Morseovej abecedy! viac
Skladom
44.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Spider-Man alias Peter Parker je jedným z najikonickejších superhrdinov od Marvel Comics! Jeho jedinečné schopnosti, ako pavúčí zmysel a nadľudská sila, z neho robia neuveriteľného bojovníka so zločinom, švihajúceho sa na sieťach mestom a prestrojeného vo svojom ikonickom červeno-modrom obleku. Obľúbený mnohými mladými fanúšikmi stále inšpiruje a baví celé generácie. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto legendárnej postave a spravte im radosť hračkou v tomto štýle.

Všetky produkty s licenciou Spider-Man

O produkte

Naše vysielačky ponúkajú jednoduchý spôsob, ako zostať v spojení na dlhé vzdialenosti. Tieto vysielačky umožňujú komunikáciu až do 2 kilometrov, takže vaše deti môžu zostať v kontakte, aj na túrach a všetkých outdoorových dobrodružstvách (v závislosti od terénu a poveternostných podmienok, odporúča sa používať na rovnom otvorenom priestranstve). Vďaka používateľsky prívetivým ovládacím tlačidlám, ako je „TALK“ (HOVORIŤ), dokonalému dizajnu stvorenému pre malé ručičky a úžasnému digitálnemu zvuku sú skvelé pre malé deti napríklad pri hre na špiónov alebo zdieľaní tajných informácií! Vysielačky umožňujú nastavenie hlasitosti. Navyše majú odnímateľné klipsy na opasok, takže si ich deti môžu pripnúť tam, kde je to pohodlné. Komunikáciu si môžete vylepšiť posielaním tajných svetelných správ pomocou Morseovej abecedy. Stlačte tlačidlo "MORSE" (MORSEOVKA), nasmerujte svetelný lúč na prijímateľa a pomocou krátkych a dlhých signálov pošlite kódovanú správu.


Vysielačky fungujú na tri 1,5 V batérie typu AAA/LR03, budete potrebovať šesť do oboch vysielačiek (nie sú súčasťou balenia). Batérie ľahko nainštalujete v zadnej časti pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia). Pred inštaláciou batérií najprv vyberte sponu na opasok umiestnenú na priehradke. Zatiahnite za západku klipu a zdvihnite klip na opasok nahor, aby ste ho mohli vybrať.

Premeňte komunikáciu na zábavu! Vysielačky možno navyše použiť ako pomôcku, ktorá zabezpečí bezpečnosť detí, keď sú mimo dohľad. Umožňujú členom rodiny zostať v kontakte, aj keď sú mimo dosahu mobilného signálu pri pešej turistike alebo kempovaní a hrajú dôležitú úlohu v preplnených priestoroch, kde môže byť pre deti ľahké sa stratiť. Vyskúšať si tiež môžete komunikáciu v symboloch, ktorá deťom rozšíri znalosti o rôznych spôsoboch dorozumievania sa.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Spider-Man
 • Dve vysielačky s dosahom prenosu až 2 kilometre (1,2 míle) vonku (môže sa líšiť v závislosti na teréne a poveternostných podmienkach, odporúča sa používať na rovnom otvorenom priestranstve)
 • Skvelé pre vonkajšie hry a dobrodružstvá
 • Jednoduchá komunikácia a pomôcka pre členov rodiny pri turistike alebo kempovaní
 • Zostaňte s deťmi v spojení, keď sú mimo dohľad
 • Používateľsky prívetivé ovládacie tlačidlá (tlačidlá „TALK“ - HOVORIŤ / "MORSE" - MORSEOVKA)
 • Naučte svoje deti Morseovu abecedu a predstavte im novú formu komunikácie pomocou svetelných signálov
 • Ovládanie hlasitosti
 • Odnímateľný klips na opasok
 • Napájanie: 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03, po troch do každej vysielačky (nie sú súčasťou balenia), ľahká inštalácia pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Nikdy nepoužívajte vonku pri búrke

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Spider-Man
Rozmery balenia 5 x 20 x 27 cm
Hmotnosť balenia 272 g
Batérie 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03, po troch do každej vysielačky (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 2x vysielačka
Záruka 2 roky