Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm
Kód produktu: NLJ001PA1

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Chase 13 cm

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Nočná mini lampička do detskej izby, ktorá zaženie strach z tmy a vytvorí nádhernú atmosféru pred spaním. Chase mení farby a je tak skvelým spoločníkom na ceste do ríše snov. viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Svoje miesto nájde na nočnom stolíku v detskej izbe ako príjemné tlmené osvetlenie alebo ako roztomilá dekorácia. 3D figúrka meniaca farby vytvorí upokojujúcu atmosféru pred zaspaním. Ľahko sa prenáša vďaka malým rozmerom a môžete ju vziať, kamkoľvek potrebujete. Svetlo jednoducho zapnete posunutím spínača na spodnej strane figúrky.


Svetlo funguje na tri 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia). Pred použitím odstráňte plastový jazýček.

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zabezpečte im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú rolu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

  • Lampička Chase (Labková patrola)
  • Energeticky úsporné LED svetlo
  • Hodí sa na nočný stolík v detskej izbe alebo ako dekorácia
  • Príjemné tlmené osvetlenie
  • Vytvorí upokojujúcu atmosféru pred spaním
  • Vrecková veľkosť, vezmite si so sebou, kdekoľvek ste
  • Automatická funkcia zmeny farby
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Rozmery: 13 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 10 x 9.5 x 14 cm
Hmotnosť balenia 153 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x dizajnové nočné svetlo LED 3D
Záruka 2 roky