Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm
Kód produktu: NLJ01HP

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Harry Potter 13 cm

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Nočná mini lampička do detskej izby, ktorá zaženie strach zo tmy a vytvorí nádhernú atmosféru pred spaním. Harry Potter mení farby a je tak skvelým spoločníkom na ceste do ríše snov. viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Nie je tajomstvom, že deti zbožňujú Harryho Pottera! Vezmite ich na vzrušujúce dobrodružstvo do sveta čarodejníctva plného fantázie, záhad a zázrakov po boku ich obľúbených postáv, ako sú Harry, Hermiona, Ron a mnoho ďalších! Nechajte svoje deti uniknúť realite a preskúmať ich predstavivosť, podnietiť ich kreativitu a odhaliť mágiu driemajúcu v ich vnútri. Je čas zbalit si svoje klobúky a prútiky. „Ďalšia zastávka: Rokfort!

Všetky produkty s licenciou Harry Potter

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Svoje miesto nájde na nočnom stolíku v detskej izbe ako príjemné tlmené osvetlenie alebo ako roztomilá dekorácia. 3D figúrka meniaca farby vytvorí upokojujúcu atmosféru pred zaspaním. Ľahko sa prenáša vďaka malým rozmerom a môžete ju vziať, kamkoľvek potrebujete. Svetlo jednoducho zapnete posunutím spínača na spodnej strane figúrky.


Svetlo funguje na tri 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia). Pred použitím odstráňte plastový jazýček.

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zaistite im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

  • Lampička Harry Potter
  • Energeticky úsporné LED svetlo
  • Hodí sa na nočný stolík v detskej izbe alebo ako dekorácia
  • Príjemné tlmené osvetlenie
  • Vytvorí upokojujúcu  atmosféru pred spaním
  • Vrecková veľkosť, vezmite si so sebou, kdekoľvek ste
  • Automatická funkcia zmeny farby
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Rozmery: 13 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Harry Potter
Rozmery balenia 10 x 9.5 x 14 cm
Hmotnosť balenia 147 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x dizajnové nočné svetlo LED 3D
Záruka 2 roky