Dizajnové nočné svetlo LED 3D Jednorožec 20 cm

Kód produktu: NLJ008

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Jednorožec 20 cm

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Nočná lampička do detskej izby, ktorá zaženie strach z tmy a vytvorí nádhernú atmosféru pred spaním. Môžete si vybrať medzi bielym alebo dúhovo farebným svetlom. Nastavte automatické vypnutie po 10 minútach alebo nechajte svietiť dlhšie. viac
Skladom
19.99 €

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Svoje miesto nájde na nočnom stolíku v detskej izbe ako príjemné tlmené osvetlenie alebo ako roztomilá dekorácia. 3D figúrka meniaca farby vytvorí upokojujúcu atmosféru pred zaspaním. K dispozícii sú dva režimy osvetlenia, biele svetlo alebo dúhovo farebné svetlo, ktoré ľahko nastavíte na spodnej strane figúrky. Zvoľte automatické vypnutie po 10 minútach alebo nechajte svetlo svietiť podľa potreby. Lampička je vyrobená z nárazuvzdorného materiálu bezpečného pre deti.


Svetlo je napájané tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou micro USB kábla (súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zabezpečte im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

  • Lampička Jednorožec
  • Energeticky úsporné LED svetlo
  • Hodí sa na nočný stolík v detskej izbe alebo ako dekorácia
  • Nárazuvzdorný materiál bezpečný pre deti
  • Príjemné tlmené osvetlenie
  • Vytvorí upokojujúcu atmosféru pred spaním
  • 2 režimy osvetlenia: biele alebo dúhovo farebné svetlo
  • Nepretržité svietenie alebo automatické vypnutie po 10 minútach
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou micro USB kábla (súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Rozmery: 13,7 x 13 x 20 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 14.7 x 14.5 x 23 cm
Hmotnosť balenia 470 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x dizajnové nočné svetlo LED 3D, 1x micro USB kábel
Záruka 2 roky