Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm
Kód produktu: NLJ01PB

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Polárny medveď 13 cm

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Nočná mini lampička do detskej izby, ktorá zaženie strach z tmy a vytvorí nádhernú atmosféru pred spaním. Polárny medveď strieda farby a je tak skvelým spoločníkom na ceste do ríše snov. viac
Skladom
14.99 €
Vyberte inú licenciu

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Svoje miesto nájde na nočnom stolíku v detskej izbe ako príjemné tlmené osvetlenie alebo ako roztomilá dekorácia. 3D figúrka meniaca farby vytvorí upokojujúcu atmosféru pred zaspaním. Ľahko sa prenáša vďaka malým rozmerom a môžete ju vziať, kamkoľvek potrebujete. Svetlo jednoducho zapnete posunutím spínača na spodnej strane figúrky.


Svetlo funguje na tri 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia). Pred použitím odstráňte plastový jazýček.

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zaistite im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

  • Lampička Polárny medveď
  • Energeticky úsporné LED svetlo
  • Hodí sa na nočný stolík v detskej izbe alebo ako dekorácia
  • Prijemné tlmené osvetlenie
  • Vytvorí upokojujúcu atmosféru pred spaním
  • Vrecková veľkosť, vezmite si so sebou, kdekoľvek ste
  • Automatická funkcia zmeny farby
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia), priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Rozmery: 13 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 10 x 9.5 x 14 cm
Hmotnosť balenia 150 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AG13/LR44 (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x dizajnové nočné svetlo LED 3D
Záruka 2 roky