Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm
Kód produktu: NLJ005PJM

Dizajnové nočné svetlo LED 3D Pyžamasky 20 cm

Pre pokojné zaspávanie
Tip na darček
Nočná lampička do detskej izby, ktorá zaženie strach z tmy a vytvorí nádhernú atmosféru pred spaním. Môžete si vybrať medzi bielym a farebným svetlom, ktoré sa po 10 minútach automaticky vypne. Roztomilí hrdinovia sú skvelým spoločníkom na ceste do ríše snov. viac
Skladom
24.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Ste pripravení na stretnutie s najúžasnejšími superhrdinami v meste? Prichádzajú Pyžamasky! Tento obľúbený animovaný seriál sleduje dobrodružstvá troch šesťročných kamarátov Grega, Connora a Amayy, ktorí žijú dvojitý život ako superhrdinovia Gekko, Kočičák a Sovička. Každá z postáv má špeciálne schopnosti, ktoré používajú na ochranu svojho mesta pred zločincami a zloduchmi. Od schopnosti zrýchľovať, lietať alebo sa meniť na neviditeľného, táto trojica je vždy pripravená na poriadne dobrodružstvo. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto zábavnej misii!

Všetky produkty s licenciou Pyžamasky

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Svoje miesto nájde na nočnom stolíku v detskej izbe ako príjemné tlmené osvetlenie alebo ako roztomilá dekorácia. 3D figúrka meniaca farby vytvorí upokojujúcu atmosféru pred zaspaním. K dispozícii sú dva režimy osvetlenia, biele svetlo alebo farebné svetlo (modrá, červená, zelená), ktoré ľahko zapnete posunutím spínača na spodnej strane figúrky. Na výber je automatické vypnutie po 10 minútach. Lampička je vyrobená z nárazuvzdorného materiálu bezpečného pre deti.

Svetlo funguje na tri 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo s micro USB káblom (súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zaistite im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči.

Kľúčové vlastnosti

 • Lampička Pyžamasky
 • Energeticky úsporné LED svetlo
 • Hodí sa na nočný stolík v detskej izbe alebo ako dekorácia
 • Nárazuvzdorný materiál bezpečný pre deti
 • Príjemné tlmené osvetlenie
 • Vytvorí upokojujúcu atmosféru pred spaním
 • 2 režimy osvetlenia: biele alebo farebné svetlo (modrá, červená, zelená)
 • Možnosť automatického vypnutia po 10 minútach
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
 • Micro USB kábel (súčasťou balenia)
 • Rozmery: 14,3 x 13,4 x 20 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Pyžamasky
Rozmery balenia 14.7 x 14.5 x 20.5 cm
Hmotnosť balenia 392 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x dizajnové nočné svetlo LED 3D, 1x micro USB kábel
Záruka 2 roky