Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola

Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola
Kód produktu: RPTW12PA

Dobrodružná sada s vysielačkami Labková patrola

Doprava zadarmo!
Predstavujeme dokonalú dobrodružnú sadu pre malých akčných prieskumníkov. Či už vaše deti idú na tábor, skúmajú okolie na bicykli alebo len behajú vonku s kamarátmi, táto sada s vysielačkami, kompasom, baterkou a ďalekohľadom zaručí úspech kdekoľvek. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Dobrodružná sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú k prieskumu ich okolia, hranie hier a komunikáciu s kamarátmi. Vďaka ďalekohľadu si deti môžu zahrať na bádateľov, ktorí pozorujú vzdialenejšie objekty a kompas na hranie (nemá skutočné funkcie) bude skvelým doplnkom do terénu. Ak sa chystajú na dobrodružnú výpravu za tmy, vhod im príde baterka, ktorú môžu využiť aj na vysielanie tajných signálov. Najväčšou vychytávkou tejto sady sú však vysielačky, ktoré umožňujú spojenie až do vzdialenosti 120 metrov na rovnom otvorenom priestranstve (v závislosti od terénu a poveternostných podmienok). Vďaka používateľsky priateľským ovládacím tlačidlám, ako je „TALK“ (HOVORIŤ), dokonalému dizajnu stvorenému pre malé ručičky a úžasnému digitálnemu zvuku sa hodia pri hre na špiónov alebo na zdieľanie tajných informácií! Navyše majú odnímateľné klipsy na opasok, takže si ich deti môžu pripnúť tam, kde je to pohodlné.


Na sprevádzkovanie baterky a vysielačiek budete potrebovať batérie (nie sú súčasťou balenia). Šesť 1,5 V batérií typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a dve 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky. Priehradky na batérie ľahko otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia). U vysielačiek jednoducho odstráňte klips v zadnej časti vysielačky a u svietidla otvorte kryt v spodnej časti.

Premeňte obyčajnú prechádzku lesom alebo výlet na bicykloch na dobrodružnú výpravu! Vysielačky možno navyše použiť ako pomôcku, ktorá zaistí bezpečnosť detí, keď sú mimo dohľad. Umožňujú členom rodiny zostať v kontakte, aj keď sú mimo dosah mobilného signálu pri pešej turistike alebo kempovaní a hrajú dôležitú úlohu v preplnených priestoroch, kde môže byť pre deti ľahké sa stratiť.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Labková patrola
  • Skvelá dobrodružná sada s vysielačkami, baterkou, ďalekohľadom a kompasom (nemá skutočné funkcie)
  • Dve vysielačky s dosahom prenosu až 120 metrov vonku (v závislosti od terénu a poveternostných podmienok, odporúča sa používať na rovnom otvorenom priestranstve)
  • Skvelé pre vonkajšie hry a dobrodružné výpravy
  • Perfektná sada pre hru na špiónov
  • Ľahká komunikácia a pomôcka pre členov rodiny pri turistike alebo kempovaní
  • Používateľsky priateľské ovládacie tlačidlá
  • Odnímateľný klips na opasok
  • Napájanie: 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a 2x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky
  • Nikdy nepoužívajte vysielačky vonku počas búrky

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 5 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 34 x 5 x 25 cm
Hmotnosť balenia 425 g
Batérie 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a 2x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky (nie je súčasťou balenia)
Obsah balenia 2x vysielačka, 1x ďalekohľad, 1x herný kompas, 1x baterka
Záruka 2 roky