Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario

Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario
Kód produktu: RPTW12NI

Dobrodružná sada s vysielačkami Super Mario

Doprava zadarmo!
Predstavujeme dokonalú dobrodružnú sadu pre malých akčných prieskumníkov. Či už vaše deti idú na tábor, preskúmavajú okolie na bicykli alebo len pobehujú vonku s kamarátmi, táto sada s vysielačkami, kompasom, baterkou a ďalekohľadom zaručí úspech kdekoľvek. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Postavičky z hry Super Mario™, jednej z najpopulárnejších videohier vôbec, stále bavia mnoho detí (aj dospelých!) po celom svete. Dvaja statoční bratia, Mario a Luigi, sa vydávajú na dobrodružnú cestu za záchranou princeznej Peach a Hribového kráľovstva pred zlým Bowserom. Boj s nebezpečnými tvormi ukazuje ich superschopnosti a statočnosť. Nechajte svojich malých hrdinov objavovať vlastný svet fantázie po boku týchto štýlových, farebných postavičiek!

Všetky produkty s licenciou Super Mario

O produkte

Dobrodružná sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú k prieskumu ich okolia, hranie hier a komunikáciu s kamarátmi. Vďaka ďalekohľadu si deti môžu zahrať na bádateľov, ktorí pozorujú vzdialenejšie objekty a kompas na hranie (nemá skutočné funkcie) bude skvelým doplnkom do terénu. Ak sa chystajú na dobrodružnú výpravu za tmy, vhod im príde baterka, ktorú môžu využiť aj na vysielanie tajných signálov. Najväčšou vychytávkou tejto sady sú však vysielačky, ktoré umožňujú spojenie až do vzdialenosti 120 metrov na rovnom otvorenom priestranstve (v závislosti od terénu a poveternostných podmienok). Vďaka používateľsky priateľským ovládacím tlačidlám, ako je „TALK“ (HOVORIŤ), dokonalému dizajnu stvorenému pre malé ručičky a úžasnému digitálnemu zvuku sa hodia pri hre na špiónov alebo na zdieľanie tajných informácií! Navyše majú odnímateľné klipsy na opasok, takže si ich deti môžu pripnúť tam, kde je to pohodlné.


Na sprevádzkovanie baterky a vysielačiek budete potrebovať batérie (nie sú súčasťou balenia). Šesť 1,5 V batérií typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a dve 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky. Priehradky na batérie ľahko otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia). U vysielačiek jednoducho odstráňte klips v zadnej časti vysielačky a u svietidla otvorte kryt v spodnej časti.

Premeňte obyčajnú prechádzku lesom alebo výlet na bicykli na dobrodružnú výpravu! Vysielačky možno navyše použiť ako pomôcku, ktorá zaistí bezpečnosť detí, keď sú mimo dohľad. Umožňujú členom rodiny zostať v kontakte, aj keď sú mimo dosahu mobilného signálu pri pešej turistike alebo kempovaní a hrajú dôležitú rolu v preplnených priestoroch, kde môže byť pre deti ľahké sa stratiť.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Super Mario™
  • Skvelá dobrodružná sada s vysielačkami, baterkou, ďalekohľadom a kompasom (nemá skutočné funkcie)
  • Dve vysielačky s dosahom prenosu až 120 metrov vonku (v závislosti od terénu a poveternostných podmienok, odporúča sa používať na rovnom otvorenom priestranstve)
  • Skvelé pre vonkajšie hry a dobrodružné výpravy
  • Perfektná sada pre hru na špiónov
  • Ľahká komunikácia a pomôcka pre členov rodiny pri turistike alebo kempovaní
  • Používateľsky priateľské ovládacie tlačidlá
  • Odnímateľný klips na opasok
  • Napájanie: 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a 2x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky
  • Nikdy nepoužívajte vysielačky vonku pri búrke

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 5 rokov
Licencia Super Mario
Rozmery balenia 28 x 5 x 25 cm
Hmotnosť balenia 424 g
Batérie 6x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do oboch vysielačiek (každá po troch) a 2x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 do baterky (nie je súčasťou balenia)
Obsah balenia 2x vysielačka, 1x ďalekohľad, 1x herný kompas, 1x baterka
Záruka 2 roky