Elektronická šachová hra ChessMan Elite

Elektronická šachová hra ChessMan Elite Elektronická šachová hra ChessMan Elite Elektronická šachová hra ChessMan Elite Elektronická šachová hra ChessMan Elite Elektronická šachová hra ChessMan Elite
Kód produktu: CG1300

Elektronická šachová hra ChessMan Elite

Doprava zadarmo!
Spoločenská hra
Táto elektronická šachová hra je ideálna pre tých, ktorí chcú začať hrať šach alebo zdokonaliť svoje existujúce zručnosti. Vďaka 64 herným úrovniam sa hra prispôsobí možnostiam hráčov a bude ich sprevádzať na ich ceste k zlepšeniu. Vhodná pre deti, začiatočníkov, pokročilých aj skúsených hráčov. viac
Skladom
59.99 €

O produkte

ChessMan Elite je elektronická interaktívna šachovnica, ktorá bola navrhnutá pre ľahké učenie a zdokonaľovanie šachových zručností. Táto sofistikovaná šachová hraLED diódy (horizontálne a vertikálne), ktoré zaznamenávajú vykonané ťahy a vyniká vďaka systému ELO 1800, ktorý hodnotí výkon hráča. Hru si môžu hráči vychutnať vo dvojici alebo postaviť sa výzve automatického protihráča. S 64 hernými úrovňami rozdelenými do 4 rôznych herných štýlov (normálny, útočný, obranný, riskantný) možno hru prispôsobiť každému hráčovi. Začínajúci hráči sa môžu naučiť hrať vďaka 5 úrovniam pre deti a začiatočníkov, v ktorých automatický protihráč podnecuje hráča k postupu tým, že sa úmyselne vzdáva svojich pešiakov. ChessMan Elite má tréningový režim, ktorý hráčovi naznačí, či bol vykonaný ťah optimálny a vyzýva k pokusu o nový ťah. Umožňuje tiež naučiť sa a precvičiť si pravidlo 50 ťahov, pat, opakovaný ťah, povýšenie pešiaka a rozpoznáva vzájomné stretá. Dokáže vyriešiť "mat" partiu do 5 ťahov alebo analyzovať rozloženie figúrok až do 24 hodín.


Hra zahŕňa rôzne funkcie, ako napríklad "hint" (nápoveda), "take back" (krok späť) umožňujúci vziať späť 2 posledné ťahy (alebo 4 polovičné) alebo automatickú hru. Hra je napájaná tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo 9.0 V 300 mA adaptérom (nie je súčasťou balenia).

Hranie šachu je prospešné pre zlepšenie kritického myslenia, strategického plánovania a pamäťových schopností, zároveň poskytuje spoločenský a súťaživý prvok pre jedincov všetkých vekových skupín. Ponúka pútavú kombináciu intelektuálnej výzvy, odpočinku a príležitosti ku komunikácii s ostatnými prostredníctvom hrania hier.

Kľúčové vlastnosti

 • Elektronická šachová hra ChessMan Elite
 • 64 úrovní obtiažnosti rozdelených do 4 rôznych herných štýlov
 • 5 úrovní pre začiatočníkov – naviguje hráča
 • Podporuje rozvoj kritického myslenia, strategického plánovania a pamäťových schopností
 • Zábavná hra pre všetky vekové kategórie formou intelektuálnej výzvy
 • Pokročilá šachová hra s hodnotením výkonu vďaka systému ELO 1800
 • LED diódy (horizontálne a vertikálne) pre zobrazenie vykonaných ťahov + zvukové efekty
 • Režim "tréning", ktorý hráčovi povie, či je práve vykonaný ťah optimálny alebo mu umožní vykonať nový pokus
 • 2 hráči proti sebe alebo 1 proti počítaču (úroveň "multi move" pre hru medzi dvoma hráčmi s automatickým rozhodcom)
 • Umožňuje precvičiť si pravidlo 50 ťahov, pat, opakovaný ťah, povýšenie pešiaka a rozpoznáva vzájomné strety
 • Dokáže vyriešiť "mat" partiu do 5 ťahov alebo analyzovať rozloženie figúrok až do 24 hodín
 • Rôzne funkcie: "hint" (nápoveda), "take back" (krok späť) umožňujúci vziať späť 2 posledné ťahy (alebo 4 polovičné) alebo "move" (automatickú hru)
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo 9.0 V 300 mA adaptérom (nie je súčasťou balenia), na otvorenie priehradky použite skrutkovač (nie je súčasťou)
 • Približné rozmery: 34,7 x 23,8 x 3 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 7 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 40.5 x 35 x 8 cm
Hmotnosť balenia 1285 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x elektronická šachovnica, 32x šachová figúrka
Záruka 2 roky