Elektronické klávesy so sedadlom Labková patrola

Kód produktu: K707PA

Elektronické klávesy so sedadlom Labková patrola

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Perfektná zábava pre malých hudobných nadšencov! 24 osvetlených kláves, melódie, tóny a rytmické prvky vnášajú do detského sveta radosť aj hudobný rozvoj. S funkciou učenia, ktorá využíva červené svetlo na vedenie detí k správnemu tónu, je spoznávanie hudby ľahké. viac
Skladom
59.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Elektronické klávesy so sedadlom a mikrofónom sú praktickým hudobným nástrojom pre zábavu a domáce učenie. S 24 osvetlenými klávesmi a mnohými funkciami, ako sú demonštračné melódie, 8 tónov nástrojov a 4 rytmy, sa deti budú baviť celé hodiny! Červené svetlo na klávesoch deťom pomáha nájsť ďalšiu notu na zahranie, čo uľahčuje proces učenia a rozvoj hudobných schopností. Vďaka možnosti pripojenia MP3 prehrávača (nie je súčasťou balenia) a mikrofónu je nástroj ideálny pre spev a hranie obľúbených skladieb. Prednosťou je nastaviteľná hlasitosť a rozmery 41 x 21 x 59 cm, vďaka ktorým sa klávesy ľahko zmestia do každého priestoru. Podporte hudobný talent najmenších a tvorte nezabudnuteľné zážitky.


Klávesy fungujú na štyri 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo po pripojení k USB káblu (súčasťou balenia). Na otvorenie priehradky použite skrutkovač (nie je súčasťou balenia).

Ak vaši najmenší radi spievajú a láka ich svet hudby, pomôžte im objaviť ich vášeň a talent a podporte ich kreativitu. Umožnite im spievať a hrať ako ich obľúbená hudobná hviezda. Hudobné aktivity zároveň stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú mnoho výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov.

Kľúčové vlastnosti

 • Elektronické klávesy so sedadlom Labková patrola
 • Skvelý nástroj pre malé začínajúce hviezdy
 • Detský mikrofón s nastaviteľným držiakom
 • Mnoho funkcií pre hodiny spevu a hudobnej zábavy
 • 24 osvetlených kláves
 • Režim učenia: červené svetlo na klávesoch deti vedie na ďalšiu notu na zahranie
 • Demonštračné melódie, 8 tónov nástrojov a 4 rytmy
 • Nastaviteľná hlasitosť
 • Podpora kreativity a rozvoja hudobného talentu
 • Podpora vývoja motorického plánovania a koordinácie
 • Možnosť pripojiť MP3 prehrávač (nie je súčasťou balenia) pomocou 3,5mm audio kábla (súčasťou balenia) pre hranie obľúbených detských piesní
 • Napájanie: štyri 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou USB kábla (súčasťou balenia)
 • Približná veľkosť: 41 x 21 x 59 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 54 x 8.5 x 41 cm
Hmotnosť balenia 1500 g
Batérie 4x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou)
Obsah balenia 1x klávesy, 1x mikrofón, 1x USB kábel, 1x 3,5mm audio kábel
Záruka 2 roky