Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo

Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo
Kód produktu: SD30FZ

Elektronický svietiaci tajný denník Ľadové kráľovstvo

Rozvíja kreativitu
Tip na darček
Dokonalý 100-stránkový denník na zápisky a myšlienky vášho dieťaťa, doplnený svetlom a visiacim zámkom. Bambuľové pero, farebné fixky a tematické nálepky z neho robia skvelú pomôcku pre písanie a výtvarné tvorenie. Nechajte svoje najmenšie bez obáv zveriť svoje tajomstvá Else a Anne! viac
Skladom
24.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Predstavujeme elektronický tajný denník – dokonalý spôsob, ako zaznamenať tajomstvá a osobné myšlienky bezpečne a kreatívne! Stostránkový denník iste zaujme všetkých malých spisovateľov svojimi kúzelnými svetelnými efektmi, a to jednoduchým stlačením obalu. Denník obsahuje veľa užitočných doplnkov, vďaka ktorým bude každý záznam jedinečný. Pribalené pero, päť farebných fixiek, dekoratívna lepiaca páska a dva archy samolepiek môžu podporiť originálne nápady detí pri úprave každej strany. Visiaci zámok a kľúče zaručujú, že aj tie najcennejšie tajomstvá a sny zostanú bezpečne skryté!


Malé rozmery (30,5 x 4,5 x 25,2 cm) navyše umožňujú pohodlné prenášanie alebo uloženie do tašky. Tajný denník funguje na dve 3,0V batérie typu CR2032 (súčasťou balenia), ktoré možno ľahko nainštalovať do priehradky umiestnenej pod jednotkou pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Vedenie osobného denníka nie je len o rozvíjaní kreativity a zručnosti písania. Mnoho detí sa cíti lepšie, keď môžu vyjadriť a zaznamenať nové myšlienky, nápady a skryté túžby na bezpečnom mieste bez predsudkov. Malý únik z reality im môže pomôcť spracovať svoje pocity. Alebo to môže jednoducho podporiť ich túžbu stať sa spisovateľom!

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Ľadové kráľovstvo
  • Stostránkový tajný denník so svetlom a visiacim zámkom s 2 kľúčmi
  • Skvelý pre rozvoj kreatívneho písania a umeleckých zručností
  • Ideálny nástroj pre zaznamenávanie myšlienok, nových nápadov a pocitov na bezpečnom mieste
  • Doplnené tematickým perom, fixkami, ozdobnou lepiacou páskou a samolepkami
  • Veľkosť produktu: 30,5 x 4,5 x 25,2 cm
  • Denník funguje na dve 3,0V batérie typu CR2032 (súčasťou balenia), ktoré možno ľahko inštalovať pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 30.5 x 4.5 x 25.2 cm
Hmotnosť balenia 655 g
Batérie 2x 3,0 V batérie typu CR2032 (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x diár, 1x lepiaca rola, 1x bambuľkové pero, 1x zámok, 2x kľúč, 5x fixka, 2x arch samolepiek
Záruka 2 roky