Elektronický zápisník Secret Safe Harry Potter

Kód produktu: SD50HP

Elektronický zápisník Secret Safe Harry Potter

Doprava zadarmo!
Rozvíja kreativitu
Entrega gratis!
Zaobstarajte deťom elektronický tajný zápisník na uchovávanie ich najväčších tajomstiev! Do priehradky zabezpečenej 4-miestnym heslom môžu deti ukryť svoje poznámky s naprostým pokojom. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Nie je tajomstvom, že deti zbožňujú Harryho Pottera! Vezmite ich na vzrušujúce dobrodružstvo do sveta čarodejníctva plného fantázie, záhad a zázrakov po boku ich obľúbených postáv, ako sú Harry, Hermiona, Ron a mnoho ďalších! Nechajte svoje deti uniknúť realite a preskúmať ich predstavivosť, podnietiť ich kreativitu a odhaliť mágiu driemajúcu v ich vnútri. Je čas zbalit si svoje klobúky a prútiky. „Ďalšia zastávka: Rokfort!

Všetky produkty s licenciou Harry Potter

O produkte

Tento nádherný elektronický zápisník poteší všetkých, ktorí si radi strážia svoje tajomstvá. Elektronický diár možno zamknúť pomocou 4-miestneho hesla. V denníku je ukrytá tajná priehradka s rozkošným zápisníkom pre uschovanie dôvernej detskej poznámky pred zvedavými očami. Diár ponúka ďalšie zábavné funkcie ako diktafón, menič hlasu, rámček na fotografie alebo kúzelné zvukové efekty. Súčasťou balenia je tiež pero. A keď deťom dôjdu stránky? Zápisník stačí jednoducho vymeniť za nový.

Denník je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).


Detské tajomstvá pomáhajú, aby sa deti oddelili od sveta dospelých, čo je dôležitý krok k budovaniu vlastnej identity. Nechajte ich strážiť si svoje poklady alebo zápisky. Mnoho detí sa cíti lepšie, keď môžu vyjadriť svoje myšlienky na bezpečnom mieste bez predsudkov. Rešpektujte neškodné detské tajomstvá a upevňujte si tak s deťmi dôverné vzťahy.

Kľúčové vlastnosti

  • Elektronický tajný zápisník Harry Potter
  • Dovoľte deťom strážiť si svoje tajné zápisky na bezpečnom mieste
  • Odomknutie diára pomocou 4-miestneho hesla
  • (Počiatočné heslo je 0000, na zmenu hesla musia byť dvere otvorené. Dlhým stlačením tlačidla odomknutia zadajte 4 nové čísla, potom budete počuť overovací zvuk.)
  • Zápisník a pero súčasťou balenia (možnosť zápisník nahradiť)
  • Diktafón a menič hlasu
  • Rámček na fotografie
  • 10 kúzelných zvukových efektov
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Približné rozmery denníka: ‎12 x 20 x 3,7 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 6 rokov
Licencia Harry Potter
Rozmery balenia 27.6 x 6.8 x 24.1 cm
Hmotnosť balenia 537 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x elektronický tajný denník, 1x zápisník, 1x pero
Záruka 2 roky