Elektronický zápisník Secret Safe Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Elektronický zápisník Secret Safe Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

Doprava zadarmo!
Rozvíja kreativitu
Zaobstarajte deťom elektronický tajný zápisník na uchovávanie ich najväčších tajomstiev! Do priehradky zabezpečenej 4-miestnym heslom môžu deti ukryť svoje poznámky s naprostým pokojom. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milujú vaše deti Kúzelnú Lienku? Očarujúci televízny seriál o Lienke a Čiernom kocúrovi alias Marinette a Adrienovi, ktorí tajne chránia mesto Paríž pred zlom. Magické šperky, známe ako mirákulum, im poskytujú superschopnosti, po ktorých túži zloduch Lišaj! Vďaka farebnej pútavej animácii poteší mladých fanúšikov čokoľvek, čo s týmito odvážnymi maskovanými superhrdinami súvisí. Nechajte svoje deti naskočiť na túto červeno-čiernu vlnu a pomôžte im objaviť ich vlastnú zázračnú silu!

Všetky produkty s licenciou Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr

O produkte

Tento nádherný elektronický zápisník poteší všetkých, ktorí si radi strážia svoje tajomstvá. Elektronický diár možno zamknúť pomocou 4-miestneho hesla. V denníku je ukrytá tajná priehradka s rozkošným zápisníkom pre uschovanie dôverných detských poznámok pred zvedavými očami. Diár ponúka ďalšie zábavné funkcie ako diktafón, menič hlasu, rámeček na fotografie alebo kúzelné zvukové efekty. Súčasťou balenia je tiež pero. A keď deťom dôjdu stránky? Zápisník stačí jednoducho vymeniť za nový.

Deník je napájaný troma 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Detské tajomstvá pomáhajú, aby sa deti oddelili od sveta dospelých, čo je dôležitý krok k budovaniu vlastnej identity. Nechajte ich strážiť si svoje poklady alebo zápisky. Mnoho detí sa cíti lepšie, keď môžu vyjadriť svoje myšlienky na bezpečnom mieste bez predsudkov. Rešpektujte neškodné detské tajomstvá a upevňujte si tak s deťmi dôverný vzťah.

Kľúčové vlastnosti

  • Elektronický tajný zápisník Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
  • Dovoľte deťom strážiť si svoje tajné zápisky na bezpečnom mieste
  • Odomknutie diára pomocou 4-miestneho hesla
  • (Počiatočné heslo je 0000, na zmenu hesla musia byť dvere otvorené. Dlhým stlačením tlačidla odomknutia zadajte 4 nové čísla, potom budete počuť overovací zvuk.)
  • Zápisník a pero súčasťou balenia (možnosť zápisník nahradiť)
  • Diktafón a menič hlasu
  • Rámček na fotografie
  • 10 kúzelných zvukových efektov
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)
  • Približné rozmery denníka: ‎12 x 20 x 3,7 cm

Parametre

Odporúčaný vek Od 6 rokov
Licencia Miraculous: Čarovná Lienka a Čierny Kocúr
Rozmery balenia 27.6 x 6.7 x 24 cm
Hmotnosť balenia 577 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x elektronický tajný denník, 1x zápisník, 1x pero
Záruka 2 roky