Francúzsko-anglický notebook Ľadové kráľovstvo

Kód produktu: JC598FZI1

Francúzsko-anglický notebook Ľadové kráľovstvo

Doprava zadarmo!
Edukatívna hračka
Vzdelávanie formou hry je to najlepšie, čo môžete svojim deťom ponúknuť. Detský notebook, inšpirovaný skutočnými modelmi, ponúka 124 aktivít z oblasti matematiky, jazyka, písania, logiky, hudby a hier. Učenie sa vo dvoch jazykoch deti navyše neskutočne obohacuje! viac
Skladom
44.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Ak hľadáte spôsob, ako do herných aktivít zapojiť prvok vzdelávania, potom je tento detský notebook ideálnou voľbou. Podoba s pravým notebookom, reálna myš a LCD displej o veľkosti 5,1 x 9,7 cm je lákadlom pre všetkých malých nadšencov, ktorí sa chcú priblížiť dospeláckemu svetu. 124 aktivít z rôznych oblastí, z ktorých polovica je v angličtine a druhá polovica vo francúzštine je určená k zábavnému učeniu, trénovaniu pamäte, rýchlosti a zlepšovaniu všeobecných schopností. Na výber je matematika, kde sa deti naučia nielen čísla, ale aj základné početné operácie. Výuka dvoch jazykov ich zoznámi s písmenami, slovami a výslovnosťou a dvojjazyčná klávesnica im umožní vyskúšať si písanie. Hranie pamäťových hier im pomôže potrénovať logiku a nezanedbaná nie je ani hudba, kde deti určujú správne znenie melódií. V notebooku nájdete aj hry a poznanie času.


Vzdelávací notebook je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie na spodnej strane zariadenia otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Vzdelanie je skutočne tou najlepšou investíciou pre budúci rozvoj vášho dieťaťa. Podporte ich prirodzenú zvedavosť a túžbu po učení a obklopte ich vzdelávacími podnetmi už v ranom veku. Prispievate tak k stimulácii mozgu a rozvoju schopností. Navyše získavanie jazykových schopností v ranom veku je jednoduchšie a prirodzenejšie než kedykoľvek predtým. 

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Ľadové kráľovstvo
 • Dvojjazyčný francúzsko-anglický notebook
 • Vzdelávanie formou zábavy
 • Dvojjazyčná forma vzdelávania je ideálna pre deti v ranom veku
 • 124 rôznych aktivít (62 v každom jazyku)
 • Rozvoj schopností dieťaťa
 • Podpora prirodzenej zvedavosti a stimulácie mozgu
 • Učenie, precvičovanie, zlepšovanie schopností v oblasti matematiky, jazykov, písania, hudby a logiky
 • Na výber z niekoľkých zábavných hier
 • Prevedenie inšpirované skutočným notebookom
 • Reálna myš a funkčná dvojjazyčná klávesnica
 • LCD displej o veľkosti 5,1 x 9,7 cm
 • Napájanie: 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 34 x 4.6 x 25.5 cm
Hmotnosť balenia 823 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x vzdelávací notebook, 1x myš
Záruka 2 roky