Francúzsko-anglický vzdelávací notebook Spider-Man

Kód produktu: JC598SPI1

Francúzsko-anglický vzdelávací notebook Spider-Man

Doprava zadarmo!
Edukatívna hračka
Vzdelávanie formou hry je to najlepšie, čo môžete svojim deťom ponúknuť. Detský notebook, inšpirovaný skutočnými modelmi, ponúka 124 aktivít z oblasti matematiky, jazyka, písania, logiky, hudby a hier. Učenie sa vo dvoch jazykoch deti navyše neskutočne obohacuje! viac
Skladom
44.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Spider-Man alias Peter Parker je jedným z najikonickejších superhrdinov od Marvel Comics! Jeho jedinečné schopnosti, ako pavúčí zmysel a nadľudská sila, z neho robia neuveriteľného bojovníka so zločinom, švihajúceho sa na sieťach mestom a prestrojeného vo svojom ikonickom červeno-modrom obleku. Obľúbený mnohými mladými fanúšikmi stále inšpiruje a baví celé generácie. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto legendárnej postave a spravte im radosť hračkou v tomto štýle.

Všetky produkty s licenciou Spider-Man

O produkte

Ak hľadáte spôsob, ako do herných aktivít zapojiť prvok vzdelávania, potom je tento detský notebook ideálnou voľbou. Podoba s naozajstným notebookom, reálna myš a LCD displej o veľkosti 5,1 x 9,7 cm je lákadlom pre všetkých malých nadšencov, ktorí sa chcú priblížiť dospeláckemu svetu. 124 aktivít z rôznych oblastí, z ktorých polovica je v angličtine a druhá polovica vo francúzštine je určená k zábavnému učeniu, trénovaniu pamäte, rýchlosti a zlepšovaniu všeobecných zručností. Na výber je matematika, kde sa deti naučia nielen čísla, ale aj základné početné operácie. Výuka dvoch jazykov ich zoznámi s písmenami, slovami a výslovnosťou a dvojjazyčná klávesnica im umožní vyskúšať si písanie. Hranie pamäťových hier im pomôže potrénovať logiku a nezanedbaná nie je ani hudba, kde deti určujú správne znenie melódií. V notebooku nájdete tiež hry a poznávanie času.


Vzdelávací notebook je napájaný dvoma 1,5 V batériami typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie na spodnej strane zariadenia otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Vzdelanie je skutočne tou najlepšou investíciou pre budúci rozvoj vášho dieťaťa. Podporte ich prirodzenú zvedavosť a túžbu po učení a obklopte ich vzdelávacími podnetmi už v ranom veku. Prispievate tak k stimulácii mozgu a rozvoju schopností. Navyše získavanie jazykových zručností v ranom veku je jednoduchšie a prirodzenejšie než kedykoľvek inokedy. 

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Spider-Man
 • Dvojjazyčný francúzsko-anglický notebook
 • Vzdelávanie formou zábavy
 • Dvojjazyčná forma vzdelávania je ideálna pre deti v ranom veku
 • 124 rôznych aktivít (62 v každom jazyku)
 • Rozvoj schopností dieťaťa
 • Podpora prirodzenej zvedavosti a stimulácie mozgu
 • Učenie, precvičovanie, zlepšovanie zručností v oblasti matematiky, jazykov, písania, hudby a logiky
 • Na výber z niekoľkých zábavných hier
 • Prevedenie inšpirované skutočným notebookom
 • Reálna myš a funkčná dvojjazyčná klávesnica
 • LCD displej o veľkosti 5,1 x 9,7 cm
 • Napájanie: 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Spider-Man
Rozmery balenia 34 x 4.6 x 25.5 cm
Hmotnosť balenia 860 g
Batérie 2x 1,5 V batérie typu AA/LR06 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x vzdelávací notebook, 1x myš
Záruka 2 roky