Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné

Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné
Kód produktu: JL2367DP

Herná konzola Compact II Cyber Arcade Disney Princezné

Doprava zadarmo!
Zábava na cesty
Vezmite svoj malý prenosný herný svet kamkoľvek so sebou. Akčné, logické, dobrodružné hry a mnoho ďalších. To všetko na jednom mieste vo vreckovej veľkosti. Skvelý doplnok pre deti pri cestovaní alebo dlhých chvíľach. 140 hier + 10 hier s motívom Disney Princezné. viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Objavili už vaše deti rozprávkový svet Disney Princezné? Popoluška, Kráska, Snehulienka, Jasmína, Ariel, Locika a mnoho ďalších, každá s okúzlujúcou osobnosťou a epickým rozprávkovým dobrodružstvom, inšpirujú vaše najmenšie snívať o tom, aké je to byť princeznou. Spoločne s týmito prekrásnymi dámami v úchvatných šatách a trblietavých korunkách môžu deti vstúpiť do kúzelnej rozprávkovej ríše, kde nič nie je nemožné a všetky príbehy majú ten najšťastnejší koniec!

Všetky produkty s licenciou Disney Princezné

O produkte

Vrecková herná konzola so všetkými klasickými hrami na jednom mieste. Obsahuje 150 prednastavených videohier s 16bitovou grafikou - 140 klasických hier + 10 tematických hier. Zahrať si môžete športové, akčné, logické, dobrodružné, plošinovky a mnoho ďalších, ktoré sa budú hodiť v chvíľach nudy. Lovte príšery, vyhýbajte sa nástrahám, strieľajte góly a vyhrávajte preteky – hodiny zábavy pre každého! Vďaka kompaktným rozmerom si deti môžu hernú konzolu ľahko vziať kamkoľvek so sebou. Navyše ju oceníte ako skvelý doplnok pri cestovaní alebo dlhom čakaní, keď potrebujete deti zabaviť a udržať v kľude. Konzola má farebný 2,5" (6,35 cm) LCD displej a vstavaný reproduktor s nastaviteľnou úrovňou hlasitosti.


Konzola je napájaná pomocou troch 1,5 V batérií typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia). Pre lepší výkon použite alkalické batérie, priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Cestovanie alebo dlhé čakanie nie je pre deti vždy príjemným zážitkom. Snažte sa ich zabaviťrozptýliť, aby im čas rýchlejšie ubiehal a vy aj deti môžete byť pokojnejší. Občasné hranie hier pod dohľadom rodičov nemusí pre deti nutne znamenať vytváranie závislosti a neefektívne strávený čas. Zoznámenie sa s technológiami môže prispieť k rýchlejšiemu rozvoju digitálnej gramotnosti.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Disney Princezné
 • Herná vrecková konzola
 • 150 prednastavených hier: 140 klasických hier + 10 tematických hier 
 • Skvelé na cestovanie pre zabavenie detí
 • Skráti chvíle pri dlhom čakaní
 • Klasické videohry na jednom mieste – športové, akčné, logické, arkádové, plošinovky, dobrodružné a mnoho ďalších
 • 2,5" (6,35 cm) farebný LCD displej
 • 8bitový procesor s 16bitovou grafikou
 • Napájanie: 3x batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia), pre lepší výkon používajte alkalické batérie, priehradku otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou)
 • Kompaktná konzola, ktorú si môžete vziať kamkoľvek so sebou v batohu alebo vrecku
 • Rozmery produktu: 12,4 x 6,4 x 2 cm
 • Vstavaný reproduktor s nastaviteľnou hlasitosťou
 • Predstavenie digitálnej technológie malým deťom

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Disney Princezné
Rozmery balenia 16 x 5 x 23 cm
Hmotnosť balenia 141 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x herná konzola
Záruka 2 roky