Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia)

Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia) Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia) Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia) Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia) Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia)
Kód produktu: ROB85EN

Hovoriaci robot Powerman Star (anglická verzia)

Doprava zadarmo!
Edukatívna hračka
Powerman Star je pokročilý interaktívny robot, ktorý hovorí anglicky! Rozpráva vtipy, rozprávky a deti s ním môžu vytvoriť až 10 000 rôznych príbehov. Dokáže hrať vedomostné kvízy, tancovať alebo strieľať penové disky. Ideálny kamarát, ktorý deti baví a učí zároveň. viac
Skladom
69.99 €

O hrdinoch

Zoznámte sa s radou POWERMAN® - inovatívnymi a zábavnými robotickými hračkami od Lexibooku. Táto chytrá rodinka robotov dokáže vykonávať rôzne činnosti, od chôdze, tanca a blikania až po spievanie a rozprávanie vtipov alebo príbehov. Rodičia ocenia, ako ľahko sa s týmito interaktívnymi spoločníkmi deti môžu učiť jazyk! Hranie kvízov alebo skúmanie každodenného života z nich robí dokonalé vzdelávacie pomôcky. Vyberte toho správneho robota pre potreby vášho dieťaťa a premeňte vzdelávanie na zábavu.

Všetky produkty s licenciou Powerman

O produkte

POWERMAN® Star je ďalším členom rodiny robotov, ktorý dokáže deti baviť a zároveň vzdelávať. Tento inteligentný hovoriaci robot rozpráva vtipy, Ezopove bájky a hrá s deťmi vzdelávacie kvízy naprieč šiestimi vzdelávacími aktivitami – spoznávanie čísel, zvierat, každodenného života, hudobných nástrojov a oveľa viac – to všetko v angličtine! Na otázky stačí odpovedať stlačením príslušného tlačidla. Vďaka funkcii "story maker" môžu deti vytvoriť až 10 000 vlastných príbehov! Robot vie prehrávať hudbu a tancovať a s programovacou funkciou možno naprogramovať až 40 akcií s možnosťou pridať hudbu a vytvoriť si vlastné tance a choreografie, ktoré si robot zapamätá. Vďaka funkcii nahrávania a prehrávania dokáže opakovať vety detí svojím robotickým hlasom, ktorý možno upraviť efektmi. Robota možno okrem diaľkového ovládania navigovať gestami, keď nasleduje pohyb ruky. A ako zábavný bonus robot strieľa farebné penové disky.


Budete potrebovať celkom sedem 1,5 V batérií typu AA/LR6 – päť do robota a dve do diaľkového ovládania (batérie nie sú súčasťou balenia). Priehradky na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Robotické hračky pre deti spájajú fascinujúcim spôsobom zábavu a učenie, čo podporuje rozvoj kreativity a zručností a zároveň zoznamuje deti s technológiami budúcnosti. Tieto hračky nielen bavia, ale tiež inšpirujú deti k objavovaniu a tvoreniu v podnetnom vzdelávacom prostredí.

Kľúčové vlastnosti

 • POWERMAN® Star – Interaktívny vzdelávací robot (anglická verzia)
 • Hovoriaci robot, ktorý tancuje, hrá hudbu a mnoho ďalšieho
 • Funkcia "story maker" pre vytvorenie až 10 000 príbehov (anglicky)
 • Vzdelávací – výukové kvízy naprieč 6 vzdelávacími aktivitami: spoznávanie čísel, zvierat, každodenného života, hudobných nástrojov a ďalšie – ideálne pre deti od 4 rokov
 • Rozpráva vtipy a 10 Ezopových bájok (anglicky)
 • Programovacia funkcia – až 40 akcií s možnosťou pridať hudbu a vytvoriť si vlastné tance a choreografie, ktoré si zapamätá
 • Opakuje po deťoch – funkcia nahrávania a prehrávania, keď opakuje vety detí svojím robotickým hlasom; vie použiť neskôr, čo sa naučil
 • Hračka STEM: výuková hračka, ktorá zábavnou formou pomáha objavovať logiku programovania
 • Úžasné zvukové a svetelné efekty
 • Strieľa farebné penové disky
 • Ovládanie gestami: robot nasleduje pohyb ruky
 • S diaľkovým ovládaním – pohybuje sa všetkými smermi
 • Napájanie: 7x 1,5 V batérie typu AA/LR6 - 5 do robota a 2 do diaľkového ovládania (batérie nie sú súčasťou balenia), pre otvorenie priehradiek použite skrutkovač (nie je súčasťou)
 • Výška: 36,8 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Powerman
Rozmery balenia 27.8 x 14.5 x 42.5 cm
Hmotnosť balenia 1153 g
Batérie 5x 1,5 V batérie typu AA/LR6 do robota (nie sú súčasťou balenia), 2x 1,5 V batérie do diaľkového ovládania (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x robot, 1x diaľkové ovládanie, 9x penový disk
Záruka 2 roky