Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo

Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo
Kód produktu: MP320FZZ

Karaoke digitálny prehrávač svietiaci Ľadové kráľovstvo

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Hľadáte spoľahlivý spôsob, ako zabaviť svoje dieťa? Už nemusíte vďaka Karaoke Playeru s 2 mikrofónmi. Spievanie obľúbených piesní, svetlá blikajúce do rytmu hudby, efekt zmeny hlasu – to všetko urobí z vášho dieťaťa opravdovú hviezdu! viac
Skladom
59.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Tento digitálny prehrávač je skvelý nástroj vybavený všetkým potrebným pre spev a karaoke party, ktorý poskytne hodiny zábavy! Na dvoch priložených mikrofónoch je možné ľahko aktivovať dva úžasné efekty meniace hlas pre ešte zábavnejšie spievanie. Prehrávač má tiež svetlá blikajúce do rytmu hudby, a to nie je všetko! Pomocou funkcie nahrávania môžete zachytiť váš spevácky výkon a počúvať ho neskôr. Stačí vložiť MicroSD/TF kartu alebo USB flash disk (oboje nie je súčasťou balenia) a začať nahrávať. S pomocou konektora jack pre slúchadlá môžete pripojiť vlastné slúchadlá (nie sú súčasťou balenia) a cítiť sa tak, ako skutočná hudobná hviezda v nahrávacom štúdiu! Prehrávač navyše ľahko prenáša vďaka praktickej rukoväti.


Prehrávač funguje v štyroch rôznych režimoch, čo ponúka flexibilný výber externých zdrojov zvuku – bezdrôtovo so zariadeniami vybavenými technológiou Bluetooth®, vstupným konektorom Aux so zariadeniami, ako sú MP3 alebo CD prehrávače, tablety atď., portom USB a alebo slotom pre MicroSD/TF kartu. Posledné dve možnosti dovoľujú pripojenie USB flash disku (nie je súčasťou balenia) a pamäťovej karty MicroSD/TF (nie je súčasťou balenia) s kapacitou až 32 GB hudby. Takto máte k dispozícii neobmedzený výber skladieb! Dobíjacia batéria sa ľahko nabíja pomocou nabíjacieho kábla USB-C (súčasť balenia) alebo pomocou adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia).

Ak sa vaši najmenší radi predvádzajú a spievajú, je tento univerzálny karaoke prehrávač, ponúkajúci hodiny zábavy a rozvíjajúci detskú kreativitu, bezpochyby nevyhnutnou výbavou pre váš domov, školu, alebo akúkoľvek detskú oslavu. Hudobné aktivity tiež stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú množstvo výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov. Dovoľte svojim deťom spievať ako ich obľúbená hudobná hviezda!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Ľadové kráľovstvo
 • Univerzálny karaoke prehrávač ponúkajúci hodiny zábavy
 • Rozvíja detskú kreativitu
 • Rozvoj kognitívnej funkcie mozgu
 • 2 mikrofóny s 2 úžasnými efektmi meniaci hlas (ovládací gombík priamo na mikrofóne)
 • Svetlá blikajúce do rytmu hudby
 • Funkcia nahrávania (k dispozícii pre použitie s USB flash diskom alebo pamäťovou kartou MicroSD/TF; nie je súčasťou balenia)
 • 4 prevádzkové režimy pre ľubovoľné externé zariadenie: bezdrôtovo so zariadeniami vybavenými technológiou Bluetooth®, vstupným konektorom Aux, portom USB pre flash disk (flash disk nie je súčasťou balenia) a slotom pre MicroSD/TF kartu s kapacitou až 32 GB hudby (nie je súčasťou balenia)
 • Konektor jack pre slúchadlá (slúchadlá nie sú súčasťou balenia)
 • Dobíjacia batéria s ľahkým nabíjaním: nabíjací kábel USB-C (súčasťou balenia – iba pre nabíjanie batérie) alebo adaptér typu USB (nie je súčasťou balenia)
 • Praktická rukoväť pre prenášanie

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 28.2 x 8.1 x 21.5 cm
Hmotnosť balenia 725 g
Batérie Dobíjateľná lítiová batéria 3,7 V 1200mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x digitálny prehrávač, 2x mikrofón, 1x nabíjací kábel USB-C
Záruka 2 roky