Kresliaci projektor so šablónami Jednorožec

Kód produktu: CR310UNI

Kresliaci projektor so šablónami Jednorožec

Doprava zadarmo!
Rozvíja kreativitu
Kresliaci projektor pomôže vašim deťom dosiahnuť krásne výtvarné výsledky vďaka podsvietenému displeju! Obkresľujte podľa 10 tematických šablón, zdobte pomocou 4 atramentových pečiatok a po dokončení dajte všetko príslušenstvo späť do úložného priestoru. viac
Skladom
34.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Tento úžasný kresliaci projektor je navrhnutý tak, aby deťom pomohol začať ich tvorivú cestu. Kreslenie podľa desiatich priložených šablón umožňuje deťom vytvoriť ich obľúbené postavičky úplne samostatne. Stačí otvoriť plastový kryt a vložiť priehľadnú šablónu dovnútra projektora. Potom na šablónu položte list papiera, zavrite veko a stlačením tlačidla rozsvieťte svetlo. A umenie môže začať! Prostredníctvom podsvieteného displeja môžete teraz obrázok zo šablóny obkresliť na papier pomocou pera (súčasťou balenia). Štyri priložené atramentové pečiatky dodajú ďalší umelecký nádych. Ak máte chuť, môžete si vlastnú omaľovánku vyfarbiť pastelkami (nie sú súčasťou balenia). Vďaka perfektnej veľkosti A5, praktickému vstavanému úložnému priestoru pre všetko dodané príslušenstvo a rukoväti sa tento projektor skvele hodí na cesty alebo na prenášanie, kamkoľvek potrebujete.


Tabuľka funguje na tri 1,5 V baterie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), ktoré je treba vložiť dovnútra projektora (otvorte pomocou skrutkovača – nie je súčasťou balenia).

Jednoduchý, ale šikovný nástroj, ktorý je skvelý pre povzbudenie neviazanej kreativity u predškolských detí a podporu rozvoja jemnej motoriky. Kombinuje staromódnu zábavu s moderným prevedením a nepochybne si získa obľubu u malých umelcov.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Jednorožec
  • Skvelý nástroj podporujúci detskú tvorivosť a predstavivosť
  • Ideálny pre deti predškolského veku, podporujúci rozvoj ich jemnej motoriky
  • Obkreslovanie a tvorenie na hodiny zábavy
  • Obsahuje 10 tematických šablón, 4 atramentové pečiatky, pero a 10 listov papiera
  • Formát A5
  • Úložný priestor
  • Praktická rukoväť pre ľahké prenášanie
  • Ideálny na cesty 
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 34.7 x 7.9 x 30 cm
Hmotnosť balenia 1044 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x kresliaci projektor, 10x šablóna, 4x inkoustové pečiatka, 1x pero, 10x list papiera
Záruka 2 roky