Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola

Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola
Kód produktu: CR310PA

Kresliaci projektor so šablónami Labková patrola

Doprava zadarmo!
Rozvíja kreativitu
Kresliaci projektor pomôže vašim deťom dosiahnuť krásne výtvarné výsledky vďaka podsvietenému displeju! Obkresľujte podľa 10 tematických šablón, zdobte pomocou 4 atramentových pečiatok a po dokončení dajte všetko príslušenstvo späť do úložného priestoru. viac
Skladom
34.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Tento úžasný kresliaci projektor je navrhnutý tak, aby deťom pomohol začať ich tvorivú cestu. Kreslenie podľa desiatich priložených šablón umožňuje deťom vytvoriť ich obľúbené postavičky úplne samostatne. Stačí otvoriť plastový kryt a vložiť priehľadnú šablónu dovnútra projektora. Potom na šablónu položte list papiera, zatvorte viečko a stlačením tlačidla rozsvieťte svetlo. A umenie môže začať! Prostredníctvom podsvieteného displeja môžete teraz obraz zo šablóny obkresliť na papier pomocou pera (súčasťou balenia). Štyri priložené atramentové pečiatky dodajú ďalší umelecký nádych. Ak máte chuť, môžete si vlastnú omaľovánku vyfarbiť pastelkami (nie sú súčasťou balenia). Vďaka perfektnej veľkosti A5, praktickému vstavanému úložnému priestoru pre všetko dodané príslušenstvo a rukoväti sa tento projektor skvele hodí na cesty alebo na prenášanie, kamkoľvek potrebujete.


Tabuľka funguje na tri 1,5 V baterie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), ktoré je potrebné vložiť dovnútra projektora (otvorte pomocou skrutkovača – nie je súčasťou balenia).

Jednoduchý, ale šikovný nástroj, ktorý je skvelý pre povzbudenie neviazanej kreativity u predškolských detí a podporu rozvoja jemnej motoriky. Kombinuje staromódnu zábavu s moderným prevedením a nepochybne si získa obľubu u malých umelcov.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Labková patrola
  • Skvelý nástroj podporujúci detskú tvorivosť a predstavivosť
  • Ideálny pre deti predškolského veku, podporujúci rozvoj ich jemnej motoriky
  • Obkresľovanie a tvorenie na hodiny zábavy
  • Obsahuje 10 tematických šablón, atramentové pečiatky, pero a 10 listov papiera
  • Formát A5
  • Úložný priestor
  • Praktická rukoväť pre ľahké prenášanie
  • Ideálny na cesty 
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 35 x 8.5 x 30 cm
Hmotnosť balenia 1055 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x kresliaci projektor, 10x šablóna, 4x inkoustové pečiatka, 1x pero, 10x list papiera
Záruka 2 roky