Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola
Kód produktu: CRPA550

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Labková patrola

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Predstavujeme magnetickú viacfarebnú kresliacu tabuľku, ideálnu pre začínajúcich umelcov aj pokročilých tvorcov! Úžasný nástroj povzbudzujúci vaše najmenšie, aby jedinečným spôsobom prejavili svoju kreativitu – a to všetko s ich obľúbenými postavičkami! viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Táto úžasná magnetická tabuľka je navrhnutá tak, aby deťom pomohla začať ich tvorivú cestu. Súčasťou je magnetické kresliace pero pripojené šnúrkou, takže sa nestratí, a tri magnetické pečiatky v tvare hviezdy, kvety a štvorca. To je všetko, čo deti potrebujú na preskúmanie neobmedzených možností kreslenia, písania a vytvárania vzorov jednoduchým dotykom obrazovky, ktorý premieňa pozadie na farby! Ak sa detská predstavivosť vymkne kontrole, môžu vždy jednoducho začať znova pomocou mazacieho posuvníka – je to hračka! Už žiadna rozliata voda alebo nechcené maľby na stenách. Navyše sú formát A5 a praktická rukoväť prispôsobené pre malé ručičky, ideálne pre prenášanie alebo na cesty.


Jednoduchý, ale šikovný nástroj, ktorý je skvelý pre povzbudenie neviazanej kreativity u predškolských detí a podporu rozvoja jemnej motoriky. Kombinuje staromódnu zábavu s moderným prevedením a nepochybne si získa obľubu u malých umelcov.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Labková patrola
  • Skvelý nástroj podporujúci detskú tvorivosť a predstavivosť
  • Ideálny pre deti predškolského veku, podporujúci rozvoj ich jemnej motoriky
  • Viacfarebné kreslenie, písanie a vytváranie vzorov, prinášajúce hodiny zábavy
  • Obsahuje 1 pripojené magnetické pero, 3 magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec) a mazací posuvník
  • Formát A5
  • Praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie
  • Ideálny na cesty
  • Žiadna rozliata voda alebo farebné škvrny na stenách

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 33 x 3.7 x 26 cm
Hmotnosť balenia 456 g
Batérie -
Obsah balenia 1x rukoväť, 1x kresliaca plocha, 1x magnetické kresliace pero, 1x mazací posuvník, 3x magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec)
Záruka 2 roky