Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions
Kód produktu: CRDES550

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka Minions

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Predstavujeme magnetickú viacfarebnú kresliacu tabuľku, ideálnu pre začínajúcich umelcov aj pokročilých tvorcov! Úžasný nástroj povzbudzujúci vaše najmenšie, aby jedinečným spôsobom prejavili svoju kreativitu – a to všetko s ich obľúbenými postavičkami! viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Populárny animovaný film Ja, zloduch je o zábave a o tom, ako sa poriadne zasmiat! Žlté stvorenia v tvare pilulky, Mimoni, očarili svet svojim hlúpym dovádzaním, neodolateľným šarmom a výraznou osobnosťou. Bob, Kevin, Stuart a ďalší pomáhajú bývalému zloduchovi Gruovi v jeho misiách, potom čo sa z neho stal tajný agent. Nechajte svoje deti smiať sa spolu s týmito vtipnými žltými legendami a zaobstarajte im niečo veselé!

Všetky produkty s licenciou Ja, zloduch

O produkte

Táto úžasná magnetická tabuľka je navrhnutá tak, aby deťom pomohla začať ich tvorivú cestu. Súčasťou je magnetické kresliace pero pripojené šnúrkou, takže sa nestratí, a tri magnetické pečiatky v tvare hviezdy, kvetu a štvorca. To je všetko, čo deti potrebujú na preskúmanie neobmedzených možností kreslenia, písania a vytvárania vzorov jednoduchým dotykom obrazovky, ktorý premieňa pozadie na farby! Ak sa detská predstavivosť vymkne kontrole, môžu vždy jednoducho začať znova pomocou mazacieho posuvníka – je to hračka! Už žiadna rozliata voda alebo nechcené maľby na stenách. Navyše sú formát A5 a praktická rukoväť prispôsobené pre malé ručičky, ideálne na prenášanie alebo na cesty.


Jednoduchý, ale šikovný nástroj, ktorý je skvelý na povzbudenie neviazanej kreativity u predškolských detí a podporu rozvoja jemnej motoriky. Kombinuje staromódnu zábavu s moderným prevedením a nepochybne si získa obľubu u malých umelcov.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Ja, zloduch
  • Skvelý nástroj podporujúci detskú tvorivosť a predstavivosť
  • Ideálny pre deti predškolského veku, podporujúci rozvoj ich jemnej motoriky
  • Viacfarebné kreslenie, písanie a vytváranie vzorov, prinášajúce hodiny zábavy
  • Obsahuje 1 pripojené magnetické pero, 3 magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec) a mazací posuvník
  • Formát A5
  • Praktická rukoväť pre ľahké prenášanie
  • Ideálny na cesty
  • Žiadna rozliata voda ani farebné škvrny na stenách

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ja, zloduch
Rozmery balenia 33 x 3.7 x 26 cm
Hmotnosť balenia 467 g
Batérie -
Obsah balenia 1x rukoväť, 1x kresliaca plocha, 1x magnetické kresliace pero, 1x mazací posuvník, 3x magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec)
Záruka 2 roky