Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami
Kód produktu: CRANX550

Magnetická viacfarebná kresliaca tabuľka so zvieratkami

Rozvíja kreativitu
Skvelá cena!
Predstavujeme magnetickú viacfarebnú kresliacu tabuľku, ideálnu pre začínajúcich umelcov aj pokročilých tvorcov! Úžasný nástroj povzbudzujúci vaše najmenšie, aby jedinečným spôsobom prejavili svoju kreativitu – a to všetko s ich obľúbenými postavičkami! viac
Skladom
19.99 €

O produkte

Táto úžasná magnetická tabuľka je navrhnutá tak, aby deťom pomohla začať ich tvorivú cestu. Súčasťou je magnetické kresliace pero pripojené šnúrkou, takže sa nestratí, a tri magnetické pečiatky v tvare hviezdy, kvetu a štvorca. To je všetko, čo deti potrebujú na preskúmanie neobmedzených možností kreslenia, písania a tvorenia vzorov jednoduchým dotykom obrazovky, ktorý premení pozadie na farby! Ak sa detská predstavivosť vymkne kontrole, môžu vždy jednoducho začať znova pomocou mazacieho posuvníka – je to hračka! Už žiadna rozliata voda alebo nechcené maľby na stenách. Navyše sú formát A5 a praktická rukoväť prispôsobené pre malé ručičky, ideálne na prenášanie alebo na cesty.


Jednoduchý, ale šikovný nástroj, ktorý je skvelý na povzbudenie neviazanej kreativity u predškolských detí a podporu rozvoja jemnej motoriky. Kombinuje staromódnu zábavu s moderným prevedením a nepochybne si získa obľubu u malých umelcov.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Zvieratá
  • Skvelý nástroj podporujúci detskú tvorivosť a predstavivosť
  • Ideálny pre deti predškolského veku, podporujúci rozvoj ich jemnej motoriky
  • Viacfarebné kreslenie, písanie a tvorenie vzorov, prinášajúce hodiny zábavy
  • Obsahuje 1 pripojené magnetické pero, 3 magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec) a mazací posuvník
  • Formát A5
  • Praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie
  • Ideálny na cesty
  • Žiadna rozliata voda alebo farebné škvrny na stenách

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Lexibook
Rozmery balenia 33 x 3.7 x 26 cm
Hmotnosť balenia 466 g
Batérie -
Obsah balenia 1x rukoväť, 1x kresliaca plocha, 1x magnetické kresliace pero, 1x mazací posuvník, 3x magnetické pečiatky (hviezda, kvet, štvorec)
Záruka 2 roky