Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec

Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec
Kód produktu: S150UNI

Mikrofón so stojanom a reproduktorom Jednorožec

Podporuje talent
Tip na darček
Urobte svojim malým hviezdam radosť týmto zábavným reproduktorom. Deti sa budú za sprievodu svetelných efektov a hlasitého potlesku cítiť ako pri skutočnom vystúpení. S týmto všestranným zariadením si deti užijú veľa zábavy. viac
Skladom
29.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Urobte svojim deťom radosť týmto zábavným reproduktorom s detským mikrofónom. Stačí pripojiť vlastné audio zariadenie pomocou 3,5mm Aux-in kábla (kábel súčasťou balenia) a začať prehrávať piesne, ktoré deti majú radi. Stlačením tlačidla na mikrofóne sa prehrá zvuk jasajúceho a tlieskajúceho publika ako pri skutočnom vystúpení. Svetelné efekty pod reproduktorom, ktoré sprevádzajú ich spev, vytvárajú skvelú hudobnú atmosféru. S nastaviteľnou výškou od 80 do 110 cm si deti môžu stojan ľahko prispôsobiť podľa svojich potrieb. A čo viac, v balení nájdete držiak na telefón, ktorý deťom umožní robiť fotografie a videá počas ich vystúpenia alebo čítať texty piesní pri karaoke. Za reproduktorom sa skrýva praktický úložný priestor, kam si deti môžu odložiť potrebné veci alebo zariadenia.


Reproduktor je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), takže si deti môžu vziať hudbu kamkoľvek so sebou bez nutnosti zásuvky. Priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Podpora detí v ich obľúbených aktivitách je vynikajúci spôsob, ako posilniť ich sebavedomie. Spievanie pomáha vyjadriť emócie, zlepšuje náladu a posilňuje spoločenské väzby. Zároveň je to skvelá činnosť, ktorá prináša radosť celej rodine a vytvára množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Jednorožec
 • Mikrofón so stojanom a reproduktorom
 • Skvelé zariadenie, ktoré deti premení na skutočné hudobné hviezdy na vlastnom vystúpení
 • Ideálne pre všetky deti, ktoré radi tancujú a spievajú
 • Pripojte vlastný audio prehrávač a púšťajte deťom ich obľúbené piesne (napr. MP3 prehrávač, smartphone – nie sú súčasťou balenia)
 • 3,5mm Aux-in kábel (súčasťou balenia) pre pripojenie externých audio zariadení
 • Stlačením tlačidla na mikrofóne sa prehrá zvuk publika, ktoré jasá a tlieska pre povzbudenie
 • Svetelné efekty pod reproduktorom
 • Nastaviteľná výška (od 80 do 110 cm) na mieru všetkým spevákom
 • Držiak na telefón, ktorý deťom umožní robiť fotografie a videá počas ich vystúpenia alebo čítať texty piesní
 • Úložný priestor za reproduktorom
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 25 x 7.3 x 43 cm
Hmotnosť balenia 759 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x mikrofón, 1x reproduktor, 2x trubica, 1x selfie tyč, 1x stojan, 1x držiak na telefón, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky