Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec

Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec
Kód produktu: K205UNI

Moja prvá drevená gitara 21" Jednorožec

Podporuje talent
Tip na darček
Perfektný nástroj pre prvé hudobné krôčiky vášho dieťaťa! Ideálna veľkosť 21" (53 cm), ľahký drevený materiál, doplnený 6 nylonovými strunami a roztomilou grafikou. Pomôžte svojim malým hudobníkom rozvíjať ich talent a nové záľuby! viac
Skladom
29.99 €

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Táto fantastická 21" (53 cm) dlhá gitara je skvelým začiatkom pre deti, ktoré sa chcú zapojiť do hudobných aktivít a začať hrať na hudobný nástroj! Gitara je vybavená 6 nylonovými strunami a je ideálna pre malé ruky. Je vyrobená zo dreva, takže oceníte vysoko kvalitný zvuk. Ladiaca mechanika vám umožní gitaru pred hraním rýchlo a presne naladiť, aby všetky tóny zneli správne. Nie ste hudobníci? Aj pre vás máme riešenie! Náš malý sprievodca gitarou vám ponúka dve metódy, ako ju naladiť aj bez elektronickej ladičky. Tiež sa v ňom dozviete základné princípy toho, ako gitaru držať, kam položiť ruky, ako rozoznieť struny a ako zahrať niekoľko základných akordov. Alebo jednoducho nechajte svoje deti prejaviť ich vlastnú kreativitu a radosť bez ohľadu na tóny, a sledujte ich rozžiarené oči pri hraní!


Cvičenie hry na hudobný nástroj vyžaduje, aby náš mozog pracoval rýchlejšie. Jedinci, ktorí hrajú na hudobný nástroj, vykazujú lepšiu koordináciu rúk a očí, rovnako tak matematické schopnosti, schopnosť porozumenia, počúvania a čítania. Okrem všetkých týchto výhod je to navyše krásny koníček, ktorý spája ľudí a vytvára veselú atmosféru. A možno objavíte skrytý talent svojho dieťaťa.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Jednorožec
  • Ideálny nástroj pre prvé hudobné krôčiky
  • Predstavte svojmu dieťaťu novú aktivitu
  • Môže pomôcť urýchliť vývoj mozgu
  • Ideálna veľkosť 21" (53 cm)
  • Drevený materiál
  • 6 nylonových strún a ladiaca mechanika
  • Jednoduché ladenie aj bez elektronickej ladičky (nie je súčasťou balenia)
  • Skvelý bonus: Malý sprievodca gitarou (ladenie gitary, držanie gitary, kam položiť ruky, ako brnkať na struny a niekoľko základných akordov)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 20 x 6.5 x 55.2 cm
Hmotnosť balenia 582 g
Batérie -
Obsah balenia 1x gitara
Záruka 2 roky