Moja prvá gitara Enchantimals 21"

Moja prvá gitara Enchantimals 21" Moja prvá gitara Enchantimals 21" Moja prvá gitara Enchantimals 21" Moja prvá gitara Enchantimals 21" Moja prvá gitara Enchantimals 21"
Kód produktu: K200EC

Moja prvá gitara Enchantimals 21"

Podporuje talent
Tip na darček
Perfektný nástroj pre prvé hudobné krôčiky vášho dieťaťa! Ideálna veľkosť 21" (53 cm), ľahký materiál, doplnený 6 nylonovými strunami a roztomilou grafikou. Pomôžte svojim malým hudobníkom rozvíjať ich talent a nové záľuby! viac
Skladom
29.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Okúzľujúci príbeh Enchantimals nadchol nejedného malého diváka. Tieto nádherné magické bytosti, spojené so svojimi zvieracími kamarátmi, spoločne prežívajú dobrodružstvá v kúzelnom svete, kde šíria radosť a harmóniu všade okolo seba. Podporte detskú fantáziu a vpustite deti do ríše očarujúcich farebných postavičiek s našimi tematickými produktmi!

Všetky produkty s licenciou Enchantimals

O produkte

Táto fantastická 21" (53 cm) dlhá gitara je skvelým začiatkom pre deti, ktoré sa chcú zapojiť do hudobných aktivít a začať hrať na hudobný nástroj! Gitara je vybavená 6 nylonovými strunami a vďaka ľahkému plastovému materiálu je ideálna pre malé ruky. Ladiaca mechanika vám umožní gitaru pred hraním rýchlo a presne naladiť, aby všetky tóny zneli správne. Nie ste hudobníci? Aj pre vás máme riešenie! Náš malý sprievodca gitarou vám ponúka dve metódy, ako nástroj naladiť aj bez elektronickej ladičky. Tiež sa v ňom dozviete základné princípy toho, ako gitaru držať, kam položiť ruky, ako rozoznieť struny a ako zahrať niekoľko základných akordov. Alebo jednoducho nechajte svoje deti prejaviť ich vlastnú kreativitu a radosť bez ohľadu na tóny a sledujte ich rozžiarené oči pri hraní!

Cvičenie hry na hudobný nástroj vyžaduje, aby náš mozog pracoval rýchlejšie. Jedinci, ktorí hrajú na hudobný nástroj, vykazujú lepšiu koordináciu rúk a očí, rovnako tak matematické zručnosti, schopnosť porozumenia, počúvania a čítania. Okrem všetkých týchto výhod je to navyše krásny koníček, ktorý spája ľudí a vytvára veselú atmosféru. A možno objavíte skrytý talent vášho dieťaťa.

Kľúčové vlastnosti

  • Téma Enchantimals
  • Ideálny nástroj pre prvé hudobné krôčiky
  • Predstavte vášmu dieťaťu novú aktivitu
  • Môže pomôcť urýchliť vývoj mozgu
  • Ideálna veľkosť 21" (53 cm)
  • Ľahký plastový materiál
  • 6 nylonových strún a ladiaca mechanika
  • Ľahké ladenie aj bez elektronickej ladičky (nie je súčasťou balenia)
  • Skvelý bonus: Malý sprievodca gitarou (ladenie gitary, držanie gitary, kam položiť ruky, ako brnkať na struny a niekoľko základných akordov)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Enchantimals
Rozmery balenia 20 x 6.5 x 55.2 cm
Hmotnosť balenia 588 g
Batérie -
Obsah balenia 1x gitara
Záruka 2 roky