Nočné premietacie svetlo Disney Princezné

Nočné premietacie svetlo Disney Princezné Nočné premietacie svetlo Disney Princezné Nočné premietacie svetlo Disney Princezné Nočné premietacie svetlo Disney Princezné
Kód produktu: NLJ030DP

Nočné premietacie svetlo Disney Princezné

Pre pokojné zaspávanie
Tip na darček
Očarujúce nočné svetlo s viacfarebnými obrázkami a úžasnými efektmi kaleidoskopickej projekcie na strop! Táto lampička sa jemne otáča a premieta obľúbené detské postavy, vytvárajúc upokojujúcu a magickú atmosféru pred spaním. viac
Skladom
24.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Objavili už vaše deti rozprávkový svet Disney Princezné? Popoluška, Kráska, Snehulienka, Jasmína, Ariel, Locika a mnoho ďalších, každá s okúzlujúcou osobnosťou a epickým rozprávkovým dobrodružstvom, inšpirujú vaše najmenšie snívať o tom, aké je to byť princeznou. Spoločne s týmito prekrásnymi dámami v úchvatných šatách a trblietavých korunkách môžu deti vstúpiť do kúzelnej rozprávkovej ríše, kde nič nie je nemožné a všetky príbehy majú ten najšťastnejší koniec!

Všetky produkty s licenciou Disney Princezné

O produkte

Dokonalé nočné svetlo, ktoré pomáha deťom zaspať vďaka viacfarebnej projekcii úžasných svietiacich obrázkov. Táto relaxačná nočná lampička sa pomaly otáča a premieta jemné farebné obrázky na steny a zároveň vytvára efekt kaleidoskopickej projekcie na strope. Ponúka tri rôzne farebné režimy a využíva energeticky úsporné LED osvetlenie.

Svetlo je napájané tromi 1,5 V batériami typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou USB kábla (súčasťou balenia), ktorý stačí zapojiť do adaptéra (adaptér nie je súčasťou balenia).


Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zabezpečte im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči.

Kľúčové vlastnosti

  • Nočné projekčné svetlo Disney Princezné
  • Relaxačné vďaka svojim pekným a jemným farebným obrázkom
  • Pomáha deťom zaspať a cítiť sa v bezpečí
  • Pomaly sa otáča, premieta obrázky na steny
  • Kaleidoskopická projekcia na strope
  • Projekcia v 3 farbách
  • LED svetlo s nízkou spotrebou
  • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia) alebo pomocou USB kábla (súčasťou balenia), na otvorenie priehradky budete potrebovať skrutkovač (nie je súčasťou balenia)
  • Približná veľkosť: ‎12,5 x 12,5 x 8,2 cm

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Disney Princezné
Rozmery balenia 14.5 x 14.5 x 15 cm
Hmotnosť balenia 293 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AA/LR6 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x nočné projekčné svetlo, 1x USB kábel
Záruka 2 roky