Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec

Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec
Kód produktu: NLJ20UNI

Nočné svetlo na stôl alebo na stenu Jednorožec

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Hľadáte jemné osvetlenie pred spaním? Nočné svetlo 2 v 1 je vhodné na stenu aj na nočný stolík. Upokojujúca atmosféra pred zaspaním zaženie strach z tmy. Možnosť automatického vypnutia po 20 minútach. Krásna dekorácia s Jednorožcom! viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Zamilovali sa vaše deti do Jednorožcov? Nie je divu! Tieto fascinujúce a tajomné stvorenia s okúzlujúcou dúhovo sfarbenou hrivou, trblietkami a kúzelnými rohmi vzbudzujú v našich najmenších pocity radosti a šťastia, a stávajú sa tak symbolom detskej fantázie. Či už ich vidíme v rozprávkach, filmoch alebo knihách, ich čaro nás vždy ohromí. Nechajte tieto éterické zvieratká sprevádzať vaše malé snílky na ich ceste do sveta plného predstavivosti a zvedavosti, ktorý zostane navždy v ich srdciach!

Všetky produkty s licenciou Jednorožec

O produkte

Energeticky úsporné LED svetlo 2 v 1 poskytuje jemné osvetlenie, ktoré pomôže vašim deťom zaspať. Vďaka univerzálnemu prevedeniu ho môžete pripevniť na stenu alebo jednoducho umiestniť na nočný stolík v detskej izbe. Príjemné svetlo s krásnymi farebnými dekoráciami je ideálne na vytvorenie upokojujúcej atmosféry pred zaspaním. K dispozícii sú dve ovládacie tlačidlá, ktorými lampu ľahko zapnete a vypnete, upravíte jas a nastaviť môžete tiež automatické vypnutie po 20 minútach. A teraz sa vaše deti môžu v pokoji ponoriť do ríše snov.


Svetlo je napájané tromi 1,5 V batériami typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Bohatá detská fantázia mnohokrát prispieva k tomu, že sa deti v určitom vekovom období boja tmy, čo je úplne prirodzené. Zaistite im pocit bezpečia a vytvorte pred spaním príjemnú upokojujúcu atmosféru, ktorá deťom pomôže uvoľniť sa a zaspať. Spánok hrá zásadnú úlohu vo vývoji dieťaťa a ovplyvňuje pocit spokojnosti, šťastia a má dopad na pamäť, učenie a vývoj reči. 

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Jednorožec
 • Nočné svetlo
 • Energeticky úsporné LED svetlo 2 v 1
 • Univerzálne: pripevnite na stenu alebo umiestnite na nočný stolík
 • Jemné osvetlenie
 • Vytvorí upokojujúcu príjemnú atmosféru pred spaním
 • Krásne farebné dekorácie na lampičke
 • Pomáha deťom kludnejšie zaspať
 • Zapnite/vypnite lampu jednoduchým stlačením tlačidla
 • Nepretržité osvetlenie alebo automatické vypnutie po 20 minútach (ľahké nastavenie)
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Jednorožec
Rozmery balenia 16.6 x 7.3 x 23.1 cm
Hmotnosť balenia 172 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x nočné svetlo na stôl alebo na stenu
Záruka 2 roky