Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo

Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo
Kód produktu: NS01FZ

Nočné svetlo s reproduktorom Ľadové kráľovstvo

Pre pokojné zaspávanie
Skvelá cena!
Zabezpečte svojim deťom bezstarostné usínanie vďaka jemnému svetlu a príjemnej hudbe alebo rozprávke. Reproduktor má funkciu automatického vypnutia svetla po 15 minútach. V prevedení s postavičkou Elsy! viac
Skladom
19.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Predstavujeme reproduktor s integrovaným nočným svetlom – dokonalé riešenie 2 v 1 pre pokojný spánok. Toto energeticky úsporné LED svetlo disponuje funkciou zmeny farieb, ktorá poskytuje deťom jemné upokojujúce osvetlenie. Stačí stlačiť hornú časť postavičky pre zapnutie alebo vypnutie svetla. Reproduktor navyše má funkciu automatického vypnutia svetla po 15 minútach, takže nemusíte mať obavy, že svetlo bude svietiť celú noc. Prostredníctvom 3,5mm kábla Aux-in (súčasťou balenia) ľahko pripojíte ľubovoľné audio zariadenie vybavené vstupným konektorom Aux-in. Takto môžu deti pred spaním počúvať svoje obľúbené rozprávky alebo upokojujúcu hudbu.


Reproduktor s nočným svetlom je napájaný tromi 1,5 V batériami typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Nočné svetlo a príjemná hudba alebo rozprávka na dobrú noc môžu deťom nielen pomôcť lepšie zaspať a cítiť sa v bezpečí, ale tiež vytvoriť každovečerný rituál plný pokoja a pohody pred spaním.

Kľúčové vlastnosti

 • Figúrka Elsa (Ľadové kráľovstvo)
 • Nočné svetlo a reproduktor 2 v 1 s obľúbenou postavičkou
 • Energeticky úsporné LED svetlo, ktoré mení farby
 • Poskytuje jemné upokojujúce osvetlenie
 • Púšťajte deťom ich obľúbené rozprávky alebo relaxačnú hudbu na dobrú noc
 • Podporuje pokojnejšie usínanie
 • Funkcia automatického vypnutia svetla po 15 minútach
 • Reproduktor zapnete tlačidlom na spodnej strane zariadenia
 • Pre zapnutie alebo vypnutie svetla stlačte postavičku
 • 3,5mm kábel Aux-in (súčasťou balenia) pre pripojenie audio zariadenia vybaveného vstupným konektorom Aux-in (audio zariadenie nie je súčasťou)
 • Približné rozmery: ‎7 x 7 x 17,1 cm
 • Napájanie: 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia), priehradku na batérie otvoríte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia)

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 12 x 9.5 x 19 cm
Hmotnosť balenia 180 g
Batérie 3x 1,5 V batérie typu AAA/LR03 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x nočné svetlo s reproduktorom, 1x Aux-in kábel
Záruka 2 roky