Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Ľadové kráľovstvo

Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Ľadové kráľovstvo Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Ľadové kráľovstvo Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Ľadové kráľovstvo
Kód produktu: RCDK100FZ

Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Ľadové kráľovstvo

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Užite si počúvanie piesní, spev a tanec na obľúbené melódie s týmto CD prehrávačom. Dva detské mikrofóny sa budú hodiť na karaoke vystúpenia vo dvojici! Navyše s vašimi obľúbenými postavičkami. viac
Skladom
54.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Milované sestry Elsa a Anna, vtipný snehuliak Olaf, Kristoff a jeho sobí kamarát Sven zavedú vaše deti do fantastického sveta Ľadového kráľovstva, plného úchvatných snehových krajín a neuveriteľných príbehov. Vzrušujúca cesta touto kúzelnou rozprávkou po boku obľúbených postavičiek oslňuje všetkých malých fanúšikov. Či už spievajú, tancujú, nosia kostýmy alebo sa hrajú s hračkami z tohto sveta – priveďte ich do kráľovstva Arendelle a nechajte ich užiť si všetko „Naraz“!

Všetky produkty s licenciou Ľadové kráľovstvo

O produkte

Prenosný CD prehrávač poskytne deťom skvelú zábavu na hodiny. Tento úžasný prístroj s CD prehrávačom na prednej strane je vybavený dvoma detskými mikrofónmi s nastaviteľnou hlasitosťou a niekoľkými ďalšími funkciami. Skvele sa hodí na karaoke alebo počúvanie hudby. Prehrávač je kompatibilný s diskami CD/CD-R/CD-RW a umožňuje vytvoriť si vlastný zoznam skladieb alebo opakované prehrávanie, všetko viditeľné na LED displeji. Deti ocenia jednoduché ovládanie pomocou intuitívnych tlačidiel. Pripojte slúchadlá (nie sú súčasťou balenia) cez jack konektor a cíťte sa ako skutočná hudobná hviezda v štúdiu! K dispozícii je dokonca aj praktická rukoväť pre jednoduché prenášanie.


Zariadenie možno napájať pomocou AC/DC adaptéra 6 V (nie je súčasťou balenia) alebo štyrmi batériami 1,5 V typu C/LR14 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Ak sa vaši najmenší radi predvádzajú a spievajú, je tento prehrávač, ponúkajúci hodiny zábavy a rozvíjajúci detskú kreativitu, bezpochyby nevyhnutnou výbavou pre váš domov, školu, alebo akúkoľvek detskú oslavu. Hudobné aktivity tiež stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú množstvo výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov. Dovoľte svojim deťom spievať ako ich obľúbená hudobná hviezda!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Ľadové kráľovstvo
 • Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi
 • Hudobná zábava pre deti
 • Rozvoj detskej kreativity a stimulácia kognitívnych funkcií mozgu
 • CD prehrávač umiestnený na prednej strane prístroja
 • Kompatibilný s CD/CD-R/CD-RW
 • Intuitívne a ľahko použiteľné ovládacie tlačidlá + LED displej
 • Ovládací gombík pre nastavenie hlasitosti oboch mikrofónov
 • Programovacia funkcia (vytvorenie zoznamu skladieb, opakované prehrávanie)
 • Jack konektor pre slúchadlá (slúchadlá nie sú súčasťou balenia)
 • Praktická rukoväť
 • Napájanie: AC/DC adaptér 6 V (nie je súčasťou balenia) alebo 4x 1,5 V batérie veľkosti C/LR14 (nie sú súčasťou balenia), pre inštaláciu použite skrutkovač (nie je súčasťou balenia)

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Ľadové kráľovstvo
Rozmery balenia 27.9 x 11.1 x 22.7 cm
Hmotnosť balenia 1067 g
Batérie 4x batérie 1,5 V typu C/LR14 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x CD prehrávač s 2 integrovanými mikrofónmi
Záruka 2 roky