Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie

Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie
Kód produktu: RCDK100MN

Prenosný CD prehrávač so 2 mikrofónmi Myška Minnie

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Užite si počúvanie piesní, spev a tanec na obľúbené melódie s týmto CD prehrávačom. Dva detské mikrofóny sa budú hodiť na karaoke vystúpenia vo dvojici! Navyše s vašimi obľúbenými postavičkami. viac
Skladom
54.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

S veľkou mašľou, rozkošnými myšími ušami, štýlovými šatami a hrejivým úsmevom je Myška Minnie od Disney rozkošnou kreslenou postavičkou, ktorá baví deti už po celé desaťročia! Je očarujúca a hravá, miluje spev a tanec a vždy vie, čo povedať. Minnie predstavuje tie najlepšie vlastnosti – láskavosť, vybrané spôsoby, pozitivitu a zmysel pre humor – a je tak skvelým spoločníkom pre vaše najmenšie na ich ceste detstvom!

Všetky produkty s licenciou Myška Minnie

O produkte

Prenosný CD prehrávač poskytne deťom skvelú zábavu na hodiny. Tento úžasný prístroj s CD prehrávačom na prednej strane je vybavený dvoma detskými mikrofónmi s nastaviteľnou hlasitosťou a niekoľkými ďalšími funkciami. Skvele sa hodí na karaoke alebo počúvanie hudby. Prehrávač je kompatibilný s diskami CD/CD-R/CD-RW a umožňuje vytvoriť si vlastný zoznam skladieb alebo opakované prehrávanie, všetko viditeľné na LED displeji. Deti ocenia ľahké ovládanie pomocou intuitívnych tlačidiel. Pripojte slúchadlá (nie sú súčasťou balenia) cez jack konektor a cíťte sa ako skutočná hudobná hviezda v štúdiu! K dispozícii je dokonca aj praktická rukoväť pre ľahké prenášanie.


Zariadenie možno napájať pomocou AC/DC adaptéra 6 V (nie je súčasťou balenia) alebo štyrmi batériami 1,5 V typu C/LR14 (nie sú súčasťou balenia). Priehradku na batérie otvorte pomocou skrutkovača (nie je súčasťou balenia).

Ak sa vaši najmenší radi predvádzajú a spievajú, je tento prehrávač, ponúkajúci hodiny zábavy a rozvíjajúci detskú kreativitu, bezpochyby nevyhnutnou výbavou pre váš domov, školu, alebo akúkoľvek detskú oslavu. Hudobné aktivity tiež stimulujú kognitívne funkcie mozgu a prinášajú množstvo výhod, ako vývoj motorického plánovania, koordinácie a rozvoj zmyslov. Dovoľte svojim deťom spievať ako ich obľúbená hudobná hviezda!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Myška Minnie
 • Prenosný CD prehrávač s 2 mikrofónmi
 • Hudobná zábava pre deti
 • Rozvoj detskej kreativity a stimulácia kognitívnych funkcií mozgu
 • CD prehrávač umiestnený na prednej strane prístroja
 • Kompatibilný s CD/CD-R/CD-RW
 • Intuitívne a ľahko použiteľné ovládacie tlačidlá + LED displej
 • Ovládací gombík pre nastavenie hlasitosti oboch mikrofónov
 • Programovateľné funkcie (vytvorenie zoznamu skladieb, opakované prehrávanie)
 • Jack konektor pre slúchadlá (slúchadlá nie sú súčasťou balenia)
 • Praktická rukoväť
 • Napájanie: AC/DC adaptér 6 V (nie je súčasťou balenia) alebo 4x 1,5 V batérie veľkosti C/LR14 (nie sú súčasťou balenia), pre inštaláciu použite skrutkovač (nie je súčasťou balenia)

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Myška Minnie
Rozmery balenia 27.7 x 11 x 25 cm
Hmotnosť balenia 992 g
Batérie 4x batérie 1,5 V typu C/LR14 (nie sú súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x CD prehrávač s 2 integrovanými mikrofónmi
Záruka 2 roky