Prenosný mini reproduktor Spider-Man

Prenosný mini reproduktor Spider-Man Prenosný mini reproduktor Spider-Man Prenosný mini reproduktor Spider-Man Prenosný mini reproduktor Spider-Man Prenosný mini reproduktor Spider-Man
Kód produktu: BT018SP

Prenosný mini reproduktor Spider-Man

Tip na darček
Praktický mini reproduktor v elegantnom prevedení, s látkovým povrchom na prednej strane a mäkkým silikónovým puzdrom, umožňuje deťom počúvať ich obľúbené pesničky alebo audioknihy kdekoľvek vďaka dobíjacej batérii a bezdrôtovému pripojeniu. viac
Skladom
24.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Spider-Man alias Peter Parker je jedným z najikonickejších superhrdinov od Marvel Comics! Jeho jedinečné schopnosti, ako pavúčí zmysel a nadľudská sila, z neho robia neuveriteľného bojovníka so zločinom, švihajúceho sa na sieťach mestom a prestrojeného vo svojom ikonickom červeno-modrom obleku. Obľúbený mnohými mladými fanúšikmi stále inšpiruje a baví celé generácie. Nechajte svoje deti pripojiť sa k tejto legendárnej postave a spravte im radosť hračkou v tomto štýle.

Všetky produkty s licenciou Spider-Man

O produkte

Tento úžasný prenosný reproduktor poteší deti z niekoľkých dôvodov. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a praktickému pútku si deti môžu hudbu priniesť kamkoľvek so sebou, či už je to do ich izby, na záhradu alebo na výlet. Skvele sa zmestí do batohu alebo menšej tašky. Funkcia Bluetooth® im umožňuje bezdrôtovo prehrávať ich obľúbené pesničky alebo audioknihy z telefónov či tabletov, čo im dáva slobodu pohybu. Hudbu je možné tiež prehrávať z ďalších externých zdrojov vďaka USB portu pre USB disk do 32 GB a slotu pre pamäťové micro karty typu SD/TF s kapacitou až 64 GB (karty ani USB disk nie sú súčasťou balenia). Reproduktor o veľkosti 11,7 x 3,8 x 7,8 cm je elegantne doplnený látkovým povrchom na prednej strane, mäkkým silikónovým puzdrom a ovládacími tlačidlami umiestnenými na hornej strane.


Vďaka funkcii TWS je možné synchronizovať dva reproduktory a vychutnať si dokonalý stereo zvuk. Vstavaná dobíjacia batéria, ktorá umožňuje až 4 hodiny prehrávania, sa ľahko nabíja pomocou micro USB kábla typu C (súčasťou balenia).

Prenosný reproduktor je praktickým zariadením nielen počas cestovania. Môžete ho použiť na prehrávanie rozprávok pred spaním alebo vytvoriť skvelú hudobnú atmosféru pre vaše najmenšie. Staršie deti ocenia, že si môžu obľúbené pesničky prehrať spoločne s kamarátmi a posilniť tak detské sociálne väzby prostredníctvom zdieľania rovnakých záľub.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Spider-Man
 • Prenosný mini reproduktor v štýlovom prevedení
 • Kompaktná veľkosť 11,7 x 3,8 x 7,8 cm
 • Látková povrchová úprava príjemná na dotyk
 • Mäkké silikónové puzdro
 • Deti si môžu vziať hudbu kamkoľvek so sebou (do izby, na výlet, von s kamarátmi)
 • Praktické pútko na prenášanie
 • Vhodné na prehrávanie obľúbených pesničiek, audiokníh alebo rozprávok pred spaním
 • Funkcia Bluetooth® 5.0 pre bezdrôtové prehrávanie z telefónov, tabletov a ďalších audio zariadení podporujúcich túto technológiu (zariadenia nie sú súčasťou balenia)
 • Reproduktor je vybavený USB portom pre USB disk do 32 GB a slotom pre pamäťové micro karty typu SD/TF do 64 GB (karty ani USB disk nie sú súčasťou balenia)
 • Používateľsky prívetivé tlačidlá
 • Funkcia TWS: synchronizujte dva rovnaké reproduktory a vychutnajte si stereo zvuk
 • Napájanie: vstavaná dobíjacia batéria, ktorú nabijete prostredníctvom micro USB kábla typu C (súčasťou balenia); po dokončení nabíjania červená LED dióda zhasne
 • Doba prehrávania: až 4 hodiny

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 6 rokov
Licencia Spider-Man
Rozmery balenia 14.5 x 4.5 x 8.5 cm
Hmotnosť balenia 236 g
Batérie Dobíjateľná lítiová batéria 3,7 V 1200mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x prenosný mini reproduktor, 1x hybridný USB/Aux-in kábel
Záruka 2 roky