Reproduktor s mikrofónom The Voice

Reproduktor s mikrofónom The Voice Reproduktor s mikrofónom The Voice Reproduktor s mikrofónom The Voice Reproduktor s mikrofónom The Voice Reproduktor s mikrofónom The Voice
Kód produktu: BTP180TVZ

Reproduktor s mikrofónom The Voice

Doprava zadarmo!
Podporuje talent
Vezmite si hudbu so sebou, kamkoľvek idete! Reproduktor so svetelnými efektmi a mikrofónom vytvorí skvelú hudobnú atmosféru doma, na dovolenke alebo na oslave narodenín. Tancujte, spievajte a užite si báječnú karaoke šou. O zábavu detí bude postarané. viac
Skladom
59.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

The Voice alias Hlas je populárna TV show, ktorá baví divákov po celom svete! Ide o spevácku súťaž, v ktorej sú súťažiaci hodnotení štyrmi slávnymi porotcami iba na základe svojich speváckych výkonov. Sú vaše deti inšpirované úspešnými a emotívnymi príbehmi spevákov, alebo sú samy milovníkmi hudby, ktorí radi vystupujú? Ať tak či onak, naše tematické produkty ich budú baviť!

Všetky produkty s licenciou The Voice

O produkte

Dokonalý spôsob, ako vytvoriť deťom skvelú hudobnú atmosféru alebo karaoke zábavu. Ľahký a výkonný reproduktor je vybavený funkciou Bluetooth® 5.0, takže sa bezdrôtovo pripojíte k telefónom, tabletom a ďalším audio zariadeniam podporujúcim túto technológiu. Hudobný výber môžete rozšíriť aj vďaka USB portu určenému pre flash disk (disk nie je súčasťou balenia) a slotu pre micro pamäťové karty typu SD/TF až do 32 GB hudby (karty nie sú súčasťou). 3,5 mm vstupný konektor AUX-in a AUX-in kábel (súčasťou balenia) umožňujú počúvať hudbu, podcasty či MP3 z ďalších audio zariadení, ktoré ľahko pripojíte. Na mikrofóne (súčasťou balenia) môžete nastaviť efekt ozveny hlasu a regulovať hlasitosť nezávisle na reproduktoroch prostredníctvom ovládacích gombíkov. Farebné LED diódy perfektne podporia atmosféru svetelnými efektmi na oboch reproduktoroch. Vďaka praktickej rukoväti a držiaku na mikrofón môžete reproduktor ľahko prenášať.


Vstavanú dobíjaciu lítiovú batériu ľahko nabijete pomocou micro USB kábla typu C (súčasťou balenia) alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia). Jednu časť micro kábla zapojte do reproduktora a druhú do napájaného počítača či USB adaptéra a potom do zásuvky.

Väčšina detí miluje spievanie a je dobré ich v tom podporovať. Okrem toho, že je táto aktivita veľmi zábavná a robí deťom radosť, prináša tiež veľa benefitov. Spievanie môže pomôcť urýchliť vývoj mozgu, najmä rozvoj reči, čítania a emočných zručností. A možno objavíte skrytý talent vášho dieťaťa.

Kľúčové vlastnosti

 • Téma The Voice
 • 2 výkonné reproduktory s drôtovým mikrofónom
 • Karaoke
 • Jednoduché nastavenie a používanie
 • Nevyhnutný doplnok pre vytvorenie perfektnej atmosféry na detských oslavách
 • Farebné svetelné efekty na oboch reproduktoroch
 • Hudobná zábava pre deti a rozvoj ich talentu
 • Efekt ozveny hlasu na mikrofóne
 • Nastavenie hlasitosti mikrofónu a reproduktora nezávisle na sebe 
 • Bezdrôtová funkcia Bluetooth® 5.0 pre pripojenie telefónov, tabletov a ďalších audio zariadení (zariadenia nie sú súčasťou)
 • 3,5 mm vstupný konektor AUX-in a AUX-in kábel (súčasťou balenia) pre prehranie MP3 súborov z externých audio zariadení (zariadenia nie sú súčasťou)
 • USB port pre flash disk (disk nie je súčasťou)
 • Slot na pamäťové micro karty SD/TF až do 32 GB (karty nie sú súčasťou)
 • Praktická rukoväť a držiak na mikrofón
 • Napájanie: Vstavaná dobíjacia lítiová batéria 1200mAh (súčasťou balenia), nabíjanie pomocou micro USB kábla typu C (súčasťou balenia – určené len pre nabíjanie, nie prenos dát) alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 6 rokov
Licencia The Voice
Rozmery balenia 22 x 17 x 30 cm
Hmotnosť balenia 1475 g
Batérie Dobíjateľná lítiová batéria 3,7 V 1200mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x reproduktor so svetlami, 1x mikrofón, 1x Aux-in kábel, 1x micro USB kábel typu C (na nabíjanie)
Záruka 2 roky