Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase

Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase
Kód produktu: BTD80PA

Reproduktor so svietiacou figúrkou Chase

Doprava zadarmo!
Pre pokojné zaspávanie
Skvelý spôsob, ako si vaše deti môžu vychutnať svoje obľúbené pesničky alebo audio príbehy! Krásnym detailom je figúrka, ktorá sa rozsvieti do rytmu hudby. Reproduktor kompatibilný s technológiou Bluetooth možno ľahko pripojiť k smartfónom, tabletom a ďalším zariadeniam! viac
Skladom
39.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Bluetooth® reproduktor so svietiacou figúrkou je skvelým doplnkom do detskej izby. Prehráva nielen obľúbené pesničky vašich detí, ale vstavaná figúrka sa rozsvieti do rytmu hudby a vytvára tak výnimočnú vizuálnu podívanú. Či už je to hudba alebo rozprávky na dobrú noc, týmto malým zariadením nemôžete nič pokaziť. Je kompatibilný s Bluetooth®, a tak ho môžete ľahko pripojiť k zariadeniam, ako sú smartfóny alebo tablety. Navyše obsahuje USB port pre pripojenie k MP3 zariadeniam a používateľsky prívetivé ovládacie tlačidlá. Keďže funguje na dobíjateľnú batériu, je veľmi jednoduché ho nabíjať pomocou nabíjacieho kábla USB-C (súčasťou balenia – iba na nabíjanie) alebo adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia). Vďaka svojmu roztomilému a skladnému dizajnu sa ľahko prenáša kamkoľvek potrebujete!


Zapojenie detí do hudobných aktivít môže byť skvelá zábava, ktorá pomáha stimulovať kognitívne funkcie mozgu. Tiež počúvanie rozprávok na dobrú noc prináša mnoho výhod, ako je zlepšenie jazykových zručností, kreativity a kritického myslenia. Jemný, upokojujúci hlas znejúci z reproduktora môže vytvoriť upokojujúcu atmosféru, ktorá vášmu dieťaťu pomôže uvoľniť sa a zaspať, keď práve nemáte čas na čítanie ich obľúbenej knižky.

Kľúčové vlastnosti

  • Bluetooth reproduktor so svietiacou figúrkou Chase
  • Figúrka sa rozsvieti do rytmu
  • Ideálny pre prehrávanie obľúbenej hudby vašich detí alebo rozprávok na dobrú noc
  • Skvelý pre detské párty a hudobnú zábavu
  • Úžasný nástroj pre stimuláciu kognitívnych funkcií mozgu (napr. motorického plánovania, koordinácie a rozvoja zmyslov)
  • Bezdrôtový – kompatibilný so všetkými zariadeniami Bluetooth® 5.0
  • USB port pre pripojenie k MP3 zariadeniam (MP3 nie je súčasťou balenia)
  • Používateľsky prívetivé ovládacie tlačidlá
  • Dobíjateľná batéria, nabíjanie buď pomocou USB-C nabíjacieho kábla (súčasťou balenia – iba na nabíjanie), alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia)

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 3 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 16 x 16 x 21 cm
Hmotnosť balenia 586 g
Batérie 1x nabíjateľná lítiová batéria 3,7 V 800mAh (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x mini Bluetooth® reproduktor, 1x USB kábel typu C
Záruka 2 roky