Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola

Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola
Kód produktu: HPBT010PA

Skladacie bezdrôtové slúchadlá Labková patrola

Tip na darček
Posuňte zážitok z počúvania vašich detí na novú úroveň s bezdrôtovými skladacími slúchadlami – neuveriteľne praktická sada 2 v 1 s pripojením pomocou kábla aj bezdrôtovým pripojením. Ľahká, úplne nastaviteľná a bezpečná pre detské uši! viac
Skladom
29.99 €
Vyberte inú licenciu

O hrdinoch

Celosvetový fenomén Labková patrola si vďaka svojim šteniatkovým hrdinom získal deti všetkých vekových kategórií! Nejde len o pútavý príbeh o pátracích a záchranárskych misiách, ktorý upúta detskú pozornosť, ale farebné grafické spracovanie a chytľavá znělka dodávajú poradu jeho čaro. Rozkošné postavy, ako Marshall, Chase, Skye, Rubble, Rocky, Zuma a ich ľudský vodca tímu Ryder, si získali miesto v srdci každého dieťaťa po celom svete. Vaše deti budú úplne nadšené čímkoľvek, čo súvisí s týmito milovanými chlpatými kamarátmi!

Všetky produkty s licenciou Labková patrola

O produkte

Predstavujeme praktické zvukové slúchadlá 2 v 1, vybavené bezdrôtovou technológiou aj možnosťou pripojenia pomocou kábla pre nerušený počúvanie hudby, sledovanie videí alebo hranie videohier. Vďaka dosahu až 10 metrov umožňuje technológia Bluetooth® 5.0 bezdrôtové pripojenie ku všetkým kompatibilným zariadeniam, ako sú smartfóny, tablety, audio a video prehrávače. Môžete ich tiež ľahko prepnúť do káblového režimu pomocou odnímateľného 110 cm dlhého kábla s 3,5mm jack konektorom (súčasťou balenia). Tieto slúchadlá sú veľmi praktické, s vstavanými ovládacími prvkami, ako sú prehrávanie/pauza, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínať skladby na slúchadlách, navyše s integrovaným mikrofónom pre prijímanie hovorov. Sú úplne bezpečné pre malé uši s maximálnou hladinou zvuku 85 dB. Nielenže sú slúchadlá vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, ktorý dokonale padne na každú hlavu, a pohodlnými mäkkými náušníkmi, ale sú tiež skladacie a vyrobené z ľahkého materiálu.


Ich dobíjacia batéria poskytuje niekoľko hodín výdrže v bezdrôtovom režime alebo neobmedzenú dobu prehrávania pri pripojení káblom. Ľahko sa nabíja pomocou nabíjacieho kábla USB typu C (súčasť balenia) alebo pomocou adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia).

Slúchadlá sú viac než len módna vychytávka, ktorá deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách alebo na verejných miestach. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, čo môže viesť k problémom so sluchom, sú tieto detské slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Labková patrola
 • Počúvanie hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Dva režimy: bezdrôtový s technológiou Bluetooth® 5.0 (až 10 m) a káblový pomocou odnímateľného kábla s 3,5mm jack konektorom, dĺžka 110 cm (súčasť balenia), kompatibilný so všetkými smartfónmi, tabletmi, audio a video prehrávačmi, ktoré podporujú tieto režimy
 • Ľahká, skladacia a ľahko prenosná
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečný počúvanie a ochranu detských uší
 • Vstavané ovládacie prvky ako prehrávanie/pozastavenie, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínania skladieb
 • Integrovaný mikrofón pre prijem hovorov
 • Dobíjacia batéria: slúchadlá pracujú s nabíjacím káblom USB typu C (súčasťou balenia) alebo s adaptérom typu USB (nie je súčasťou balenia)
 • 4–6 hodín výdrže batérie v bezdrôtovom režime, neobmedzená doba prehrávania v káblovom režime
 • Doba nabíjania: približne 2 hodiny

Video

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Labková patrola
Rozmery balenia 17 x 8 x 19 cm
Hmotnosť balenia 280 g
Batérie Vstavaná nabíjateľná batéria 250mAh/3,7 V Li-ion Polymer (súčasťou balenia)
Obsah balenia 1x Bluetooth® slúchadlá 2 v 1, 1x nabíjací kábel USB typu C, 1x audio kábel 3,5 mm
Záruka 2 roky