Skladacie bezdrôtové slúchadlá Monster High

Kód produktu: HPBT010MH

Skladacie bezdrôtové slúchadlá Monster High

Tip na darček
Posuňte zážitok z počúvania vašich detí na novú úroveň s bezdrôtovými skladacími slúchadlami – neuveriteľne praktická sada 2 v 1 s pripojením pomocou kábla aj bezdrôtovým pripojením. Ľahké, úplne nastaviteľné a bezpečné pre detské uši! viac
Skladom
29.99 €

O hrdinoch

Panenky Monster High od spoločnosti Mattel sú medzi deťmi veľkým hitom! Ich dizajn je inšpirovaný rôznymi príšerami, ako sú upíri, vlkolaci, múmie alebo zombíky. Každá panenka prináša nielen svoj unikátny štýl, ale aj fascinujúci príbeh. Ak hľadáte detské produkty s motívmi týchto obľúbených postavičiek, ste tu správne!

Všetky produkty s licenciou Monster High

O produkte

Predstavujeme praktické zvukové slúchadlá 2 v 1, vybavené bezdrôtovou technológiou aj možnosťou pripojenia pomocou kábla pre nerušený posluch hudby, sledovanie videí alebo hranie videohier. Vďaka dosahu až 10 metrov umožňuje technológia Bluetooth® 5.0 bezdrôtové pripojenie ku všetkým kompatibilným zariadeniam, ako sú smartfóny, tablety, audio a video prehrávače. Môžete ich tiež ľahko prepnúť do káblového režimu pomocou odnímateľného 110 cm dlhého kábla s 3,5mm jack konektorom (súčasť balenia). Tieto slúchadlá sú veľmi praktické, s vstavanými ovládacími prvkami, ako sú prehrávanie/pauza, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínať skladby na slúchadlách, navyše s integrovaným mikrofónom na prijímanie hovorov. Sú úplne bezpečné pre malé uši s maximálnou hladinou zvuku 85 dB. Nielenže sú slúchadlá vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, ktorý dokonale padne na každú hlavu, a pohodlnými mäkkými náušníkmi, ale sú tiež skladacie a vyrobené z ľahkého materiálu.


Ich dobíjateľná batéria poskytuje niekoľko hodín výdrže v bezdrôtovom režime alebo neobmedzenú dobu prehrávania pri pripojení káblom. Ľahko sa nabíjajú pomocou nabíjacieho kábla USB typu C (súčasť balenia) alebo pomocou adaptéra typu USB (nie je súčasťou balenia).

Slúchadlá sú viac než len módny výstrelok, ktorý deťom umožňuje vychutnať si hudbu, videohry alebo audioknihy; môžu byť užitočným nástrojom, ako zabaviť deti na cestách. Vzhľadom na to, že slúchadlá pre dospelých nie sú vždy vhodné pre malé uši kvôli neregulovanej hlasitosti, sú deti slúchadlá najlepšou voľbou!

Kľúčové vlastnosti

 • Téma Monster High
 • Posluch hudby alebo sledovanie filmu bez rušenia ostatných
 • Skvelý doplnok na cesty a zabavenie detí na verejných miestach
 • Dva režimy: bezdrôtový s technológiou Bluetooth® 5.0 (až 10 m) a káblový pomocou odnímateľného kábla s 3,5mm jack konektorom, dĺžka 110 cm (súčasť balenia), kompatibilný so všetkými smartfónmi, tabletmi, audio a video prehrávačmi, ktoré podporujú tieto režimy
 • Ľahké, skladacie a ľahko prenosné
 • Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu dokonale padnú
 • Pohodlné náušníky
 • Maximálna citlivosť hlasitosti je 85 dB pre bezpečný posluch a ochranu detských uší
 • Vstavané ovládacie prvky ako prehrávanie/pozastavenie, tlačidlá hlasitosti a možnosť prepínania skladieb
 • Integrovaný mikrofón na príjem hovorov
 • Dobíjateľná batéria: slúchadlá pracujú s nabíjacím káblom USB typu C (súčasť balenia) alebo s adaptérom typu USB (nie je súčasťou balenia)
 • 4–6 hodín výdrže batérie v bezdrôtovom režime, neobmedzená doba prehrávania v káblovom režime
 • Doba nabíjania: cca 2 hodiny

Parametre

Odporúčaný vek Od 4 rokov
Licencia Monster High
Rozmery balenia 16.5 x 8 x 18.5 cm
Hmotnosť balenia 242 g
Batérie Vstavaná dobíjacia batéria 250mAh/3,7 V Li-ion Polymer (súčasť balenia)
Obsah balenia 1x slúchadlá Bluetooth® 2 v 1, 1x nabíjací kábel USB typu C, 1x audio kábel 3,5 mm
Záruka 2 roky